2021-05-22 18:59:00

Pewne zwycięstwo Wólczanki Wólka Pełkińska z Lewartem Lubartów

Wólczanka Wólka Pełkińska poprawiła sobie humory po środowym wyjeździe do Dębicy. Podopieczni Marcina Wołowca pokonali u siebie Lewart Lubartów.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

W Wólce Pełkińskiej po sobotnim meczu, humory dopisują. Wólczanka chciała za wszelką cenę zmazać plamę za porażkę w Dębicy z miejscową Wisłoką. Zaczęło się bardzo obiecująco, bowiem podopieczni Marcina Wołowca już w 3. minucie objęli prowadzenie, a bramkarza Lewartu Lubartów, pokonał Piotr Łazarz.

"Czarno-czerwoni" nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania gola numer dwa. Lewart był podrażniony, jednak nie potrafił znaleźć sposobu na Wólczankę. Mecz z czasem się wyrównał i przeniósł się w środkową strefę boiska. Oba zespoły miały swoje szanse na zdobycie bramki, jednak do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Wólczanka w drugiej odsłonie chciała szybko podwyższyć prowadzenie i to jej się udało. Drużyna gospodarzy na 2-0 strzeliła w 53. minucie, a do siatki trafił Kamil Bała. Ekipa dowodzona przez Marcina Wołowca znacząco przybliżyła się więc do kompletu oczek, ale do końca mecz pozostało jeszcze trochę czasu, a i wynik też potrafi być niebezpieczny.

Mijały minuty, a Lewart wykonywał coraz bardziej nerwowe ruchy, chcąc przynajmniej zbliżyć się do Wólczanki. Ta jednak na to nie pozwoliła i w 64. minucie było już 3-0, a tym razem z gola cieszył się Kamil Matofij. Beniaminek z Lubartowa próbował jeszcze zdobyć chociaż honorową bramkę, ale to się nie udało i gospodarze prócz wygranej, zachowali także czyste konto.

1-0 Piotr Łazarz (3)
2-0 Kamil Bała (53)
3-0 Kamil Matofij (64)