2021-05-22 18:25:00

Dobry mecz w Jarosławiu! Karpaty Krosno ograły na wyjeździe JKS

Karpaty Krosno postawiły na powtarzalność i w sobotę ponownie pokonały JKS Jarosław. Ekipa Dariusza Liany dowiozła prowadzenie do końca, choć miejscowi także mieli swoje okazje.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Mecz od początku stał na dobrym poziomie, a oba zespoły miały swoje okazje. Lepiej prezentowały się Karpaty Krosno, jednak JKS Jarosław dobrze im się przeciwstawiał. Kibice nie mogli narzekać na nudę, a pierwszego gola zobaczyli w 24. minucie. Ten padł dla ekipy gości, a jego autorem był Pedro Banks.

Jarosławianie szybko więc ruszyli do odrabiania strat, ale podopieczni Dariusza Liany dobrze prezentowali się w defensywie. JKS nie zamierzał się jednak poddawać i cały czas napierał, lecz do przerwy nie udało mu się doprowadzić do wyrównania. Miejscowi po zmianie stron nadal szukali gola na 1-1 i z każdą minutą zaczęli się coraz bardziej otwierać.

Karpaty natomiast spokojnie wyczekiwały swoich okazji. W 71. minucie goście mogli prowadzić już 2-0, ale rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Król. JKS cały czas wierzył w zdobycz punktową i do samego końca o nią walczył. Jarosławianie dwoili się i troili, jednak ostatecznie nie udało im się doprowadzić do wyrównania i komplet oczek pojechał do Krosna.

0-1 Pedro Banks (24)