2021-05-23 14:00:00

Piast Tuczempy wypunktował Igloopol Dębica

Piast Tuczempy pokonał Igloopol Dębica po raz drugi w ciągu kilku dni. (fot. Łukasz Żyła)
Piast Tuczempy po raz drugi z rzędu okazał się górą w starciu z Igloopolem Dębica. Piłkarze Marka Strawy wygrali 3-0.

W pierwszej połowie meczu pomiędzy Piastem Tuczempy a Igloopolem Dębica nie padły żadne bramki. Dopiero w 67. minucie wynik meczu otworzył Łukasz Tyrawski

W kolejnych minutach "Morsy" dążyły do wyrównania, ale kolejną bramkę zdobyli piłkarze Marka Strawy. Minutę przed końcem regulaminowego czasu gry gola zdobył Tomasz Pasaj. Natomiast zaledwie minutę później Patryk Strawa ustalił wynik meczu na 3-0.

1-0 Łukasz Tyrawski (67)
2-0 Tomasz Pasaj (89)
3-0 Patryk Strawa (90)