2021-05-23 13:24:00

Stal II Mielec ograła Czarnych Jasło. Mielczanie pozostaną w 4 lidze na kolejny sezon

Stal II Mielec pokonała Czarnych Jasło 1-0. (fot. Wojtek Sepioł)
Stal II Mielec może być pewna utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Rezerwy klubu z PKO Ekstraklasy ograły na własnym obiekcie Czarnych Jasło 1-0. Gola zdobył Igor Woś.

Mecz pomiędzy Stalą II Mielec a Czarnymi Jasło od początku był bardzo zacięty i wyrównany. Obie ekipy miały swoje szansę. Najlepszą sytuację ze strony gości zmarnował Marcin Krajewski, który przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Stali.

W drugiej odsłonie lepiej prezentowali się gospodarze. Udokumentowali to już dwie minuty po zmianie stron. Gola głową po rzucie rożnym zdobył Igor Woś. W kolejnych minutach obie ekipy miały swoje szanse, ale tego dnia szwankowała skuteczność. Ostateznie rezerwy Stali Mielec wygrały 1-0. Tym samym są już pewni utrzymania w 4 lidze podkarpakiej. Natomiast drużynę Adama Domaradzkiego czeka ciężki bój w ostatnich kolejkach o byt.

1-0 Igor Woś (47)