2021-05-23 22:28:00

Lechia Sędziszów Małopolski nadal wierzy w utrzymanie! Pokonała rezerwy Stali Stalowa Wola

Lechia Sędziszów Małopolski cały czas wierzy w utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej. Beniaminek pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola.

Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Lechia Sędziszów Małopolski niemal każdy mecz gra jak o życie i tak też było w przypadku niedzielnej potyczki z rezerwami Stali Stalowa Wola. Oba zespoły walczą o utrzymanie w 4 lidze podkarpackiej wobec czego można było spodziewać się ciekawej potyczki. Spotkanie od pierwszych minut było wyrownane, a oba zespoły miały swoje okazje.

Konkretniejsza była jednak Lechia, która prowadzenie objęła w 37. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Potwora. To widocznie podrażniło drugi zespół "Stalówki", który czym prędzej ruszył do odrabiania strat. "Zielono-czarni" wyrównali szybko po zmianie stron, a autorem bramki na 1-1 był Ilias Eh Bouh, ktory do Stali trafił z Unii Turza Śląska.

Podopieczni Jakuba Słomskiego nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko odzyskali prowadzenie. Beniaminek gola na 2-1 zdobył Oskar Ćwiczak w 60. minucie. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje, ale żadna z nich nie znalazła drogi do siatki i po końcowym gwizdku, lepsze humory mieli piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski.

0-1 Kamil Potwora (37)
1-1 Ilias Eh Bouh (51)
1-2 Oskar Ćwiczak (60)