https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-24 10:33:15

Konflikt na linii kibice - piłkarze Stali Rzeszów

Piłkarze Stali Rzeszów wygrali z Sokołem Ostróda, ale po meczu raczej nie mieli dobrych nastrojów (fot. stalrzeszow.pl)
Piłkarze Stali Rzeszów wygrali z Sokołem Ostróda, ale po meczu raczej nie mieli dobrych nastrojów (fot. stalrzeszow.pl)
Do sporego zamieszania doszło po meczu 2 ligi pomiędzy Stalą Rzeszów a Sokołem Ostróda. Piłkarze nie podziękowali kibicom za doping, co dość mocno rozzłościło tych drugich. Według relacji zawodników miało dojść do pobicia.
 
W skrócie:
 
  1. W sobotę Stal Rzeszów w ładnym stylu wygrała z Sokołem Ostróda (3-1)
  2. Przez cały mecz głośno dopingowała ich spora grupa rzeszowskich kibiców
  3. Po meczu piłkarze nie podziękowali im za doping, co wywołało spore oburzenie fanów
  4. Później w szatni miało dojść do szarpaniny na linii kibice - piłkarze/sztab szkoleniowy. Pojawiają się nawet informacje o pobiciu
  5. Powodem braku podziękowania ze strony piłkarzy miała być ostra reakcja kibiców po meczu Stal - Motor, właśnie wtedy doszło do pierwszych zgrzytów
Już teraz wiadomo, że stanowiska obydwu stron w sprawie zaistniałej sytuacji są nieco inne. W mediach pojawiają się informacje o pobiciu - kibice Stali twierdzą, że była tylko "męska rozmowa". I, jak udało nam się ustalić, zachowanie piłkarzy było właśnie konsekwencją jednej z takich rozmów do której doszło wcześniej: po meczu Stal Rzeszów - Motor Lublin.
 
Właśnie wtedy, niezadowoleni z wyników fani Stali Rzeszów, mieli udzielić piłkarzom ostrej reprymendy. Piłkarze poczuli się tym dotknięci i po wygranej z Sokołem Ostróda nie zamierzali podziękować kibicom za doping - jak to mieli w zwyczaju po każdym meczu.
 
To oczywiście rozzłościło kibiców, którzy ponownie odwiedzili zawodników i sztab trenerski. Tym razem w szatni bezpośrednio po meczu. Tam znów zapewne było nieprzyjemnie, choć co dokładnie się stało tak naprawdę nie udało nam się ustalić. Kibice twierdzą, że doszło do "zamieszania", a piłkarze patrzą na to nieco inaczej.
 
O całej sprawie chcieliśmy porozmawiać z trenerem Danielem Myśliwcem, ale dziś rano nie odbierał od nas telefonu.
 

Daniel Myśliwiec, trener Stali Rzeszów (fot. stalrzeszow.pl)

Jarosław Fojut: "Trener i zawodnik dostali po mordzie"

Oświadczenie w tej sprawie wydali kibice, wydał go też klub (obydwa przeczytacie poniżej). Najpierw jednak publikujemy wypowiedź Jarosława Fojuta, jednego z zawodników.
 
- Wczorajsza sytuacja, która miała miejsce w szatni, po fantastycznym meczu pomiędzy Stalą Rzeszów a Sokołem Ostróda nigdy nie powinna się wydarzyć - pisze Jarosław Fojut w oświadczeniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.
 
- Jestem dumny, że jako jeden, dobrze funkcjonujący organizm wykazaliśmy się na tak wielu polach. W tym wszystkim pojawiła się jedna rysa, jednakże na tyle poważna, że czuje się w obowiązku zareagować. Co z tego, skoro mimo wszystkich starań, aby stworzyć dobre w każdym zakresie widowisko, trener i zawodnik dostali po mordzie?  "Nie podziękowaliście kibicom". To jedyny argument, który usłyszeliśmy po tym przykrym incydencie.
 
- Staram się spoglądać na świat z empatią i zrozumieniem. Wiele widziałem w świecie piłki i trudno mnie już zaskoczyć. Lata współuczestniczenia w tej kulturze sprawiły, że spoglądam na wiele kwestii z tolerancją - nawet, jeśli nie wszystko akceptuję. Nie wszystko musi mi się podobać, ale jestem częścią świata, który jest piekielnie ważny dla wielu ludzi. To przywilej, ale i obowiązek według nich - tłumaczy Fojut.
 
- Staram się więc zrozumieć ten szok i niedowierzanie, wynikające z tego, że zawodnicy zamiast osobiście (przechodząc pod trybuną i dając piątkę po wygranym meczu) podziękować, zrobili to na środku boiska - bijąc brawo i kierując się do  szatni.  Czy to jednak usprawiedliwia grupę ludzi, którzy próbują wymierzać sprawiedliwość według własnych reguł? Niszcząc to, co udało się stworzyć wielu ludziom, którzy futbol traktują jako coś co powinno łączyć, a nie dzielić?
 

Klub: "Wyrażamy sprzeciw wobec agresji skierowanej w stronę piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego"

Poniżej zamieszczamy oficalne stanowisku klubu w sprawie zamieszania do którego doszło po meczu z Sokołem Ostróda.
 
- W związku z wydarzeniami po meczu Stali Rzeszów z Sokołem Ostróda, klub wyraża zdecydowany sprzeciw wobec agresji skierowanej w stronę piłkarzy oraz sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny. Takie zachowania są nie do zaakceptowania i nie ma na nie miejsca w Stali Rzeszów - czytamy w oświadczeniu.
 
- Pierwszy zespół oraz sztab szkoleniowy mają pełne wsparcie wszystkich pracowników klubu. Jednocześnie informujemy, że prezes Rafał Kalisz prowadził w ostatnich tygodniach dialog z przedstawicielami kibiców Stali w celu wyjaśnienia podstaw i planów długofalowych klubu. W tych planach kibice Stali odgrywają bardzo istotną rolę. Wierzymy, że tylko poprzez dialog i współpracę możemy zbudować przyszłość klubu na miarę naszych ambicji. Dalsze rozmowy z przedstawicielami kibiców będą prowadzone po niezwłocznym wyjaśnieniu sobotnich zdarzeń.
 

Kibice Stali Rzeszów na meczu z Sokołem Ostróda (fot. stalrzeszow.pl)

Kibice: "Jesteście tutaj przez przywiązanie do pieniędzy, a nie do Stali"

Do całej sprawy odnieść postanowili się także kibice Stali Rzeszów.
 
- Przez cały mecz liczna grupa fanatyków wspiera piłkarzy głośnym dopingiem. Angażując resztę sektorów przez sporą część czasu, udało nam się stworzyć atmosferę jak w przypadku najważniejszych spotkań rozgrywanych na naszym stadionie. Po końcowym gwizdku sędziego doszło do niespotykanej sytuacji. Wszyscy kibice z górnej części trybuny oczekiwali na graczy, gdzie w naszym zwyczaju było podziękowanie piłkarzom za spotkanie i odwrotnie za doping (przy każdym spotkaniu, niezależnie od przeciwnika czy terminu mogli na to liczyć). Tym razem gwiazdeczki chyba zapomnieli o kibicach i z dumą, niektórzy nawet nie spoglądając na trybuny ruszyli do szatni, umacniając przy tym współpracę i dialog, o czym mowa w oświadczeniu klubu - czytamy na oficjalnym profilu kibiców Stali, którzy odnieśli się także do incydentów po spotkaniu z Sokołem Ostróda.
 
- Do kolejnej rozmowy doszło przy szatni piłkarzy, gdzie dalej nie widzieli z tą sytuacją żadnego problemu. Prowokatorskie odzywki i gesty doprowadziły do zamieszania, ale gadki o pobiciu piłkarzy czy trenera są herezją ludzi szukających sensacji. Tłumaczący się kopacze, postanowili odwrócić kota ogonem i zwalić winę na kibiców, którzy rzekomo podczas ostatniej rozmowy ich atakowali.
 
I tutaj właśnie mowa o "rozmowie" do której doszło po meczu Stali Rzeszów z Motorem Lublin. To właśnie ona miała być powodem niedzielnego zachowania piłkarzy.
 
- Do spotkania z piłkarzami doszło po przegranym meczu w Stalowej Woli z Motorem. Grupa kibiców oczekiwała na grajków pod budynkiem klubowym, gdzie dowiadując się o tym wydzwonili oni policję, a wysiadając z autokaru nie patrząc na nas chcieli według polecenia trenera uciec do szatni. Po zatrzymaniu i męskiej rozmowie poprosili nas o wsparcie i rozliczenia po ostatnim meczu sezonu, na co otwarcie przystaliśmy, pokazując to na ostatnich dwóch meczach - oświadczają kibice Stali.
 
- Dzisiaj tworząc fejkowe konta i wylewając żale w komentarzach, czy wysyłając wiadomości do mediów (opisujących od rana sytuację wewnątrz szatni), tylko ośmieszacie się i umacniacie powszechne przekonania o tym, że jesteście tutaj w większości ze względu na przywiązanie do pieniędzy, a nie do STALI RZESZÓW.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 64

Rozwiąż działanie =

Ya 2021-05-24 11:04:49 56 5

No ale po interwencjach kiboli zaczęli grać i wygrywać :)))))
Nie popieram tego no ale trzeba przyznać że w Stali jest więcej gwiazdorów niż piłkarzy z sercem !

1944 2021-05-24 10:41:18 39 43

Panie Fojut, od wydawania oświadczeń to jest kapitan zespołu! Pan zacznij w piłkę grać, a nie w publicystę się zabawiasz.

Resovia 1905 2021-05-24 10:50:57 20 52

Kto pamięta jak to było u nas parę lat temu nie jesteśmy lepsi od stali ....

Karpaciarz 2021-05-24 11:00:28 52 41

Kibice są od kibicowania a nie stawiania warunków i przeprowadzania rozmów wychowawczych. Wywalić bydło ze stadionu i będzie spokój. Pajace.

waldi 2021-05-24 11:00:29 48 9

wszysko sie ustabilizuje w nowym sezonie... w drugiej lidze

Ja 2021-05-24 11:01:52 44 10

Rzeszów = CHAMOWO !

1944 2021-05-24 11:04:07 11 42

Chyba lepiej, że kibice interesują się zespołem, i próbują rozmawiać o postawie zawodników. Brak presji to może być w IV lidze. W Rzeszowie jest rywalizacja na wielu poziomach, a STALI marazm nie służy. Choć ten klub coraz bardziej jest Modern, tu się konsumuje widowisko a nie kibicuje.

Ya 2021-05-24 11:04:49 56 5

No ale po interwencjach kiboli zaczęli grać i wygrywać :)))))
Nie popieram tego no ale trzeba przyznać że w Stali jest więcej gwiazdorów niż piłkarzy z sercem !

Stal 2021-05-24 11:05:42 42 10

Gwiazdeczkom pali się grunt pod nogami bo wiedzą że czeka ich o l jny sezon w 2 lidze i chcą zachować ciepłe posadzki. Wymyślili sobie konflikt żeby pod przykryciem zachować posadki na przyszly sezon. Pogonić ich z klubu jak i pseudo dyrektora sportowego

DoResovia 2021-05-24 11:07:55 43 7

Nie parę lat temu a 11 lat temu i wyglądało to całkiem inaczej.

do Resovia 1905 2021-05-24 11:12:53 42 3

Jesteśmy. Ty nie jesteś Resoviakem, skoro tak twierdzisz.
Na dodatek jesteś ślepy. U nas BYŁO zdarzenie. W stali (nie wdając się w filozoficzne szczegóły) JEST. Widzisz różnice? Czy biało-niebieski szal zasłania ci oczy i nie wiesz co piszesz? Słowo kluvc BYŁO. Kilka lat temu Resovia grała w III lidze. Kilka lat temu Stal Mielec pewnie jeszcze niżej, więc co ty za bzduty wypisujesz, że klilka lat temu na Resovii miał incydent?
"U was ludzi wczoraj pobito"
" A u was kilka lat temu Murzyna pobito!" - parafrazując stary dowcip...
Taki poziom prezentuje twoja wypowiedz pseudoresoviaku.

Dość tej gównoburzy 2021-05-24 11:14:21 23 19

Wszelkie formy agresji zarówno tej słownej jak i fizycznej z obu stron są niedopuszczalne. To się nie powinno zdarzyć, ale prawda jest taka, że garstka przyjezdnych grajków zniweczyła 2 tygodnie starania klubu o spokój i załagodzenie sytuacji na linii kibice-klub/drużyna. Wygrali mecz ze słabym Sokołem Ostrudą i poczuli się mocni. Okazali cwaniacki brak szacunku do Kibiców. Chcieli pokazać, że mają kochones? Pokazali, ale kto sieje wiatr ten zbiera burze. Zero pokory. Piłkarze, którzy byli prowodyrami tej akcji powinni zostać ukarani bo zniszczyli spokój i umowę, której kibice dotrzymali. Klub owszem powinien potępić akcje agresji, ale również odciąć się od zachowania i postawy piłkarzy, potępić ją oraz wyciągnąć wobec nich stosowne konsekwencje. W tej chwili, jeżeli kibice usiądą do rozmów bez oficjalnych przeprosin ze strony klubu i piłkarzy to okażą się ciężkimi fraj$%&*mi. I tak już wyszli na błaznów układając się z klubem, odpuszczając i chowając nerwy do kieszeni. Od dwóch meczy tak jak było ustalone zachowali spokój i wspierali drużynę na stojąco przez cały mecz. Piłkarze napluli im w twarz. Tak się nie robi. Mimo wszystko czas zakończyć te spory. Agresja nie może się powtórzyć. To niczemu dobremu nie służy. Zostało kilka meczy. Zachowajmy spokój! Na rozliczenia przyjdzie czas po sezonie!

kiziorek 2021-05-24 11:16:15 48 4

W klubie jest za dużo" poetów " Trener snuje opowieści piłkarz Fojut jakieś bajki pisze w necie .
K.mać grać a nie głupoty gadać !!!!
Nie interesuje mnie jak to zrobicie ale na jesień mają być derby w Fortuna 1Lidze !!!!

~anonim 2021-05-24 11:23:18 27 10

Ja tam widzę światełko w tunelu. Takie sytuacje miały miejsce już w różnych klubach, w tym kilkakrotnie w samej Stali i zawsze było tak, że piłkarze ze skulonym ogonem przytakiwali bandytom. Kibice wielce obrażeni bo im nie podziękowano (a ponoć takie twarde chłopaki). Tylko za co mieli dziękować? Za wulgarne przyśpiewki kierowane w ich stronę, wiadra pomyj wylewane w Internecie czy za sytuację sprzed paru tygodni kiedy policja musiała ich bronić przed samosądem ze strony własnych kibiców po przegranym meczu? Ani kroku wstecz, a jeśli się któremuś nie podoba, niech nie przychodzi na stadion, klub jakoś sobie poradzie bez jego 20 zł z biletu.

!!! 2021-05-24 11:23:47 12 10

Trzeba było podziękować Sral tak to po mordzie by nikt nie dostał na następnej konferencji Myśliwiec czy 2 trener

tdi 2021-05-24 11:31:33 4 34

Brawo Stal!! Wszedzie piszą o Naszym klubie. Na TVP Sport, na wp.pl!!! A o resowi, kto i gdzie piszę????

Kibic Resovii 2021-05-24 11:31:45 34 2

Jeśli ktos na prawde mysli, że oni się pokłócił tylko o to, że piłkarzyki nie podeszły pod trybune po meczu, aby podziekowac za doping, to ktoś chyba za mocne piguły bierze w tej redakcji, ale rozumiem, ze to promocja lini klubu ;D
Nie zeby mnie jakos smucila napięta atmosfera u sąsiadek, ale akurat rozumiem ich zachowanie w tej sytuacji :D

Kij Ma Dwa Końce 2021-05-24 11:33:31 14 20

Nie dla przemocy i agresji na stadionach! Nie dla Frajerskiego zachowania piłkarzy. Umowa jest umową i dotrzymuje się danego słowa. Jak się nie jest bez winy to się nie struga bohatera. Jak nie umiesz znieść krytyki to Piłka nożna to nie sport dla Ciebie. Na stadionie są zasady i trzeba ich przestrzegać. Stadion jest do sportu nie do agresji a sport i piłkarze są dla kibiców.

stal logic 2021-05-24 11:33:44 35 2

Jeśli nagrodą za wygrany mecz i zrobienie kroku w kierunku baraży było danie po mordzie, to rozumiem że nagrodą za awans będą połamane ręce i nogi?

~anonim 2021-05-24 11:39:47 6 31

W Stalowej Woli taka rozmowa pomogła . Wygrywają wszystko od tego momentu . W Rzeszowie myślę też pomoże

~anonim 2021-05-24 11:51:49 20 6

Wygrany mecz, walka o baraże i awans. Rzeczywiście, kibice mieli prawo się srogo wk*******!

PodkarpacieLIE 2021-05-24 12:03:15 39 6

"W skrócie:
(...)Przez cały mecz głośno dopingowała ich spora grupa rzeszowskich kibiców(...)"
Co robili??? chyba wyzywali Resovię, a nie dopingowali swój klub. Ci debile nie wiedzą komu kibicują, ważne, że biało-czerwone barwy noszone przez Resovię klub założony przez patriotów (stąd te barwy, gamonie bez szkoły) są solą w ich oku i za to trzeba wulgarnie wyzywać Resovię, zamiast dopingować swój klub.

~anonim 2021-05-24 12:05:04 23 8

A co się dziwicie.Ich interesują tylko pieniadze bo nie dosć ze nie sa ze Stali z Rzesziwa to nawet podkarpacie jest im obce i obojetne.Na meczu Wisloki w Krakowie w sobote jak pokazuje relacja tv to pilkarze olali ostrzezenia sedziego i zeszli z boiska do bramy wjazdowej stadionu i podziekowali oklaskami kibicom ktorzy przyjechali i nie zostali wpuszczeni.Jak dla mnie dobra reakcja kibicow Stali poniewaz te gwiazdki zarabiaja potezne pieniadze i ich z********m obowiazkiem jest z*********ac na boisku i okazywac szacunek kibicom.Wielu z nich smieje sie bo znalezli frajera ktory daje im kilkanascie tysiecy miesiecznie za to ze są.Nie ma prezesa nie ma trenera z jajami to jest jak jest.

Leszek 2021-05-24 13:00:32 34 8

W rzeszowskim bękarcie wszystko jest beznadziejne. Kibole, piłkarzyki, zarząd. Prędzej wylądują w 3 lidze niż pierwszej. W Rzeszowie tylko duma miasta RESOVIA!

Tak Być nie może! 2021-05-24 13:01:04 8 18

Piłkarze podjęli decyzje o prowokacji i musieli liczyć się z jej konsekwencjami. Niestety te okazały się srogie ale nie dla nich tylko dla samego klubu. To klub na tym ucierpiał. Mógł być spokój do końca sezonu. Klub zawarł z kibicami układ. Jedną głupia decyzja nieskonsultowana z władzami klubu piłkarze zerwali wypracowany spokój i rozejm. Idiotyzm! Nie zmienia to faktu, że na stadionach nie ma miejsca na agresje ani na takie wybryki. Stadion powinien być przyjazny dla wszystkich i dla hooliganów i dla rodzin z dziećmi. Niestety tak nie jest... Gdzie była ochrona. Za bezpieczeństwo stadionu, szatni i piłkarzy powinna zadbać wynajęta ochrona. Kibice nie powinni mieć wejścia do szatni i tyle. Taka prawda. Piłkarze chcieli przycwaniakować a kibiców zdecydowanie poniosło. Stracił na tym cały klub i jego wizerunek. Dość Tego!

Nisko 2021-05-24 13:14:12 45 4

Ten klub od dawna ma kiepski wizerunek,jak nie kupowanie męczy to na siłę pchanie ich przez Tadzia klasę wyżej i kupowanie licencji u kogo się da,a to konfidenci itd,nic dobrego nie można o nich napisać,jaki klub tacy kibice

TylkoZKS 2021-05-24 13:17:38 10 28

Dziwne obyczaje są w Rzeszowie - bić zawodników po wygranym meczu. Lepiej jest tylko na Widzewie - tam bije się zawodników po awansie. Na miejscu zawodników Stali Rzeszów nie chciałbym awansować, bo patologia (elektorat pis) i tak nie uszanuje tego, wbiegnie na boisko i pobije grajków.

Do Tylko ZKS 2021-05-24 13:28:13 34 3

To patologia lewacka :)
Róbta co chceta :)

~anonim 2021-05-24 13:31:44 34 2

Kibole Dzicz i tyle !
Piłkarze gwiazdeczki powiatowe którym popier... się w głowach !
Trener poeta nawiedzony !
Szkoda gadać ! Wszyscy się tam dobrali :))))

Ktoś 2021-05-24 13:50:02 37 2

Ponoć być tak słaby doping że piłkarze po prostu z przyzwyczajenia już zapomnieli że mają "swoich" kibiców na trybunie xD

Do ktosia powyżej 2021-05-24 13:53:43 39 2

Nie było dopingu. Było wyzywanie nieobecnej wtedy na stadionie, ani nieobecnej w ogóle w lidze, gdzie gra stal, Resovii. Także jaki doping?

~anonim 2021-05-24 14:09:20 17 2

A czy nie można tak zrobić zero przekleństw i wyzwisk w stosunku do sąsiadki Pare lat wstecz był okres że kibice ograniczyli wulgarny język. Drugie zapraszac większa ilość małych dzieci Czym skorupka za młodu.........

Tadeusz ef 2021-05-24 14:35:46 22 4

A trzeba było kupić licencję po Flocie. Mądry człowiek po szkodzie :(

~anonim 2021-05-24 14:50:08 19 3

Akcja bezpieczny stadion w pełni udana. Teraz rodziny z dziećmi będą waliły drzwiami i oknami! Skoro nawet piłkarze mogą dostać w ryj na stadionie i to po wygranym meczu, nikt nie może czuć się bezpiecznie. Klub powinien permanentnie uniemożliwić wstęp na stadion części tego bydła, ale nie wydaje mi się żeby ktoś tam miał na tyle jaj na tego typu ruch. Odwrotnie - nadal opowiada się o wspaniałej współpracy z grupami kibicowskimi, czym staje się de facto po stronie bandytów, a nie piłkarzy, dając tym samym przyzwolenie na podobne zdarzenia w przyszłości. Po tym zdarzeniu klub wraca do punktu wyjścia, a setki tysięcy wydane w ostatnich latach na pr i marketing można było równie dobrze wyrzucić do Wisłoka.

Kokos 2021-05-24 14:50:59 18 5

Jak się rynek widziało przez 12 lat tylkona pocztówce i się dostawało co tydzien to się nie dziwie, ze tylkonienawisc do Resovii się liczy, nawet zrobiona zgoda z ekipa, która ich wtedy z ta Resovia lala. O tempora o mores.

Paranoja 2021-05-24 15:17:42 13 5

Oświadczenie Stali jest żałosne. Widać że w spółce nikt nie ma pojęcia co z tym zrobić. Na początku mówią że nie ma miejsca na agresję , że stanowczo nie dla takich zachowań, a na końcu stwierdzają że..... będą kontynuować rozmowy z kibicami! Są za a nawet przeciw. Czekam tylko na prokuraturę bo ktoś zlekceważył ustawę o imprezach masowych i nie zapewnił bezpieczeństwa uczestnikom. Wyrok dla prezesa i kierownika ds. bezpieczeństwa, tak może się stać jeżeli ktoś się za to weźmie od tej strony.

patrzmy realnie 2021-05-24 15:30:42 11 6

Słabe perspektywy, żadny powazny piłkarz nie będzie chciał grać bo się będzie bał o rodzinę. Dobrzy piłkarze odejdą, zostaną desperacji ale ci nie pociągną awansu wyżej, proste. Dobry trener też teraz nie przyjdzie. W mojej ocenie przyszłość to badzo ciężkie 2 lata, sytuacja będzie się zaogniać, na końcu pewnie odejdzie sponsor.

każdy dobry piłkarz który w stali mógłby zrobić awans będzie wolał grać w Fortuna I liga, to oczywiste, lepsze perspektywy i medialność, można się wypromować i grać jeszcze wyżej. Awans musielibyście zrobić wychowankami, o ile jest to możliwe.

Podajcie choć jeden argument żeby dobry piłkarz (z zewnątrz) grał teraz w Stali a nie w Resovii. Szczerze. Lepsza kasa, wyższa liga, możliwość promocji, stadion taki sam.

To samo będzie dotyczyć sponsorów, lepiej dopłacić 30 proc. więcej i być w Fortuna I liga i promować się w dużych miastach typu Łódz, Kielce, Gdynia, Bielsko niż być promowanym w Ostródzie czy innych wiochach... To chyba oczywiste.

Musielibyście przepłacać razy 2 ale to chyba niemożliwe...

aut 2021-05-24 15:57:39 8 2

zrobić porządek z hools , w Anglii potrafili teraz nie ma siatek i mogą chodzić rodziny z dziećmi i jest bezpiecznie bez wulgaryzmów

diabeł 2021-05-24 16:03:39 6 1

Patologia. Panowie piłkarze dilowali cały sezon. Niestety dla nich troglodyci nie załapali, o co w tym wszystkim chodzi. I mamy kwas. Czy zawiodła komunikacja? Nie wiem. Niektórzy i tak by tego skumali. Z drugiej strony kibice wierzący w uczciwy sport mieli prawo być sfrustrowani. Ot, taki paradoks. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak odstrzelić troglodytów zakazami stadionowymi i awansować. No chyba, że awans nie jest planowany...

Rad 2021-05-24 16:18:03 13 4

No teraz trzeba zatrudnić dyrektora od zarządzania kryzysami :D.

Car 2021-05-24 16:24:31 9 2

Może przywrócić odprawy przed meczowe w ratuszu?

~anonim 2021-05-24 16:43:23 25 4

Byłam z dzieckiem na tym meczu, ci bandyci bo inaczej ich nazwać nie można chodzili pijani i chyba jacyś naćpani po narkotykach, ogólnie słyszałam że kibice Stali teraz działają w dilerce narkotykami, policja powinna pozamykać tych bandytów.

Do k.u.r.e.w z wietnamskiej 2021-05-24 17:26:59 13 7

Zdychać k.u.r.w.y!!!

Do anonim 2021-05-24 17:28:59 7 10

Byłem na tym meczu i slyszałem trele morele resovia k*****y i cwele

Fan Stali. 2021-05-24 17:45:43 6 7

To jest jakaś paranoja. Większość piszących na tym portalu to debile. Jak można bić piłkarzy i trenera.Czy nie ma monitoringu na tym stadionie. Zarząd oczywiście nie ma pomysłu na pseudo fanatyków Stali. A do tego te głupie wpisy rodem z ust polityków partii rządzących. Jak można być głupim żeby popierać takie sytuacje.Piłkarze powinni grać bez publiczności na swoim stadionie.Stal naprawdę dobrze się prezentuje na tym poziomie rozgrywek.Trener ma pomysł na grę zespołu.Pewno ze nie którzy zawodnicy są nie zadowoleni ze swojego miejsca w zespole.Ciekawe jak zareagowali na ta sytuację zawodnicy doświadczeni którzy ostatnio nie za dużo grają.Cieszyli się z tej sytuacji?, czy bronili szatni?. Taka sytuacja może mieć różne podteksty. Tak czy siak , Rzeszów dzięki takim ludziom nie może nazywać się stolicą innowacji. Buractwo będzie bardziej pasować do takich zachowań.

Morsy debica 2021-05-24 18:02:49 16 1

Jak mozna bic pilkarzy tylko frajerzy tak robia stal to juz chyba w glowie wam sie poj*****lo schodzicie na Psy j*****c was frajerzy

Duma Rzeszowa 1944 2021-05-24 18:30:51 4 14

Poczekajmy na wyjaśnienie sprawy, bo póki co każdy niepotrzebnie sieje guwnoburzę. Jeżeli to prawda mam nadzieję, że agresorzy zostaną ukarani grzywnami i zakazami sądowymi. Nie potrzebujemy patologii wśród kibiców biało-niebieskiej Dumy Rzeszowa. Najbardziej w tych komentarzach śmieszą mnie wypociny GArrBATYCH. Już zapomnieli HIPOKrrYCI jak 11 lat temu walili z liścia swoich piłkarzy, bo nie awansowali do pierwszej ligi. Na koniec krótki apel do KOSZErrNYCH: Jesteście ostatnimi, którzy mogą zabierać głos i osądzać w tej sprawie, tak więc stulić pyski PArrÓWY.

Duupa rzeszowa 1944 2021-05-24 18:38:48 14 5

Bydlaki ćpuny ch...nie drużyna ! Jednym słowem Dziadostwo Chamowo Wiocha !

Hahaha 2021-05-24 18:40:10 9 2

BUAHAHAHA ! BUAHAHAHA ! BUAHAHAHA :)))

Kanał Sportowy 2021-05-24 19:33:49 2 2

Na kanale sportowym troszkę o sytuacji w Stali https://www.youtube.com/watch?v=OEDCk7zxqro&t=3s

Dyma Rzeszowa 1944 2021-05-24 20:01:28 0 4

A poza tym bardzo dobrze ze dostali. Moim zdaniem za mało. Zdecydowanie za mało. I mam nadzieję, że to sie powtorzy jak będą olewać kibicow. Stal, to my, a nie wy!!!!!!!!!!!!!!!!

do d****y Rzeszowa 1944 2021-05-24 20:08:21 3 2

Masz racje. Tak samo jak 1934 roku gosc z Cracovii uderzył swojego piłkarza, hipokryci nic nie mówili, a teraz nagle cala Polska widzi jakimi k*****ami sa kibice stali. Tak wiec kretynie lejcie dalej piłkarzy, bo jakis debil z Resovii 11 lat temu dal piłkarzowi z liścia. Jak można być takim debilem jak 'd****a Rzeszowa 1944'... Widac, typowy przedstawiciel żydowskiej części Rzeszowa. Lanie piłkarzy ok, bo Resovia 100 lat temu uderzył z liścia jednego piłkarza. Brawo żydzie 'd****a Rzeszowa 1944'... Pisz wiecej, wystawiaj wiecej świadectw debilizmu swojemu klubowi. Pisz wiecej, pogrążaj jeszcze bardziej swoj klub i utwierdzaj wszystkich w tym, jakimi imbecylami jesteście garbu(s)y. Brawo!!

Huehie 2021-05-24 20:29:08 5 1

Ale frajernia jak można s****c we własne gniazdo. Co za barany.

Ważne pytanie 2021-05-24 21:18:23 4 1

Czy któryś z zastraszonych piłkarzy Stali krzyczał do Kibica: "Chodź na solo"? XD

axx 2021-05-24 21:50:29 0 0

Witam, pomijając już to całe zamieszanie mam pytanie z innej beczki, dlaczego Wojtek Reiman nie gra regularnie tylko w kratkę , czasem gra od pierwszej minuty, czasem wchodzi na końcówki a czasem w ogóle się w składzie nie pojawia, potrafi strzelić 4 gole w jednym meczu gdzie w następnym nie gra ani minuty, o co kaman???

kks 2021-05-24 22:13:12 4 2

Klub nie jest własnością kiboli. Jest określony model właścicielski. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie banda dresów pozwala sobie na przemoc wobec piłkarzy. Jak piłkarze są słabi, to ktoś ich zwolni, ale zrobi to osoba, która ich zatrudniła, a nie banda troglodytów. Żeby nie było, popieram zorganizowany doping, ale struktury kibicowskie w wielu przypadkach są patologią. Jeśli wam się coś nie podoba, to nie chodźcie na mecze. Klub nie zbiednieje, wrócicie jak wreszcie znajdzie się frajer, który będzie was słuchał.

~anonim 2021-05-25 00:13:19 9 1

stal ma jakiś układ z policją na rynku 3 lata byli bezkarni, policja ich nie nęka jak RESOVII, teraz też na okamerowanym stadionie bez zatrzymań dziwne to i podejrzane,

Do axx 2021-05-25 00:15:44 0 0

Wojtek jeśli go nie ma w kadrze to albo pauza za kartki, albo kontuzja. A sama gra to różnie, raz wyjściowa 11-stka, raz z ławki wchodzi.

Qwesd 2021-05-25 08:38:34 4 3

Panie Kalisz ładną reklamę robią Panu pseudokibice. Co na to akcjonarjusze? Środki, które Pan daje na pierwszą drużynę niech Pan przeniesie na szkółkę. Tam jest przyszłość i reklama na całą Polskę.

Bez obaw konflikt zażegnany 2021-05-25 11:09:01 3 9

Do patałachów z kartofliska na Wyjszz*ańskiego. Możecie już podetrzeć się chusteczką i wytrzeć ślinę. Bez podniety. Konflikt zażegnany i ogłoszono zawieszenie broni. Dla dobra klubu i zamierzonych celów. My mamy ambicje w odróżnieniu od tych "sprinterów" z KRN'u. My po męsku załatwiamy sprawy. Pogadaliśmy sobie, daliśmy po razie i temat zamknięty. Nie jesteśmy z Apklan. My nie uciekamy ze strachu. Stajemy twarzą w twarz z problemami, nawiązujemy dialog i prostujemy sprawy.

Do żyda kretyna powyżej. 2021-05-25 13:48:37 5 3

Aleś głupi... Konflikt zażegnany... I nie ma sprawy :D
Jak tak jest, to tylko pokazuje jak zdegenerowany jest klub ŻKS stal Rzeszów, oraz jak debilnych ma kibiców. Piłkarzy w sumie też, że zgodzili się go reprezentować...

rewowia "zły dotyk" 1910 2021-05-25 14:06:00 1 1

resowia "lubi" dzieci i Ewcie też.

Ewcia Leniard 2021-05-25 14:41:37 2 1

Kocham resowie bo są jak dzieci z zespołem do#$*a

Coach 2021-05-25 21:13:13 0 2

Stal potrzebuje trenera z jajami, a nie jakąś p...e

Flisinhio 2021-05-27 15:34:46 1 0

Do Coach. Trener Stali jest odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku które obecnie piastuje. Gość ma wiedzę o piłce większą od wszystkich poprzednich trenerów.Wiem że wszyscy chcieli by go zastąpić na tym stanowisku .Co więcej, wszyscy by lepiej trenowali ten zespół.Taki mamy klimat ,sami trenerzy.Tak jak Szydełko. Raz mu się udało utrzymać zespół w 2 lidze i głosi mądrości.A zapomina wszystkie swoje poprzednie niepowodzenia.Tak naprawdę to w Rzeszowie wszyscy znają się na trenerce tylko nikt nie ma sukcesów. Myśliwiec ,mam nadzieję że go nie zwolnią bo tak chcą pseudo kibice a udowodni że nawet w Rzeszowie może być dobry zespół.Kibice zamiast myśleć pozytywnie to tylko potrafią linczować się na wzajem.Trener w Rzeszowie poza trenowaniem jeszcze musi umieć się poruszać w śród wszystkich hien które go otaczają.Mroczkowski zrobił porządek to całe miasto huczy od plotek że to dziwak. W tm zawodzie takim trzeba być.Szczególnie w Rzeszowie. A tak pół serio pół żartem.Coach , a ty masz jaja.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij