https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-10 22:07:00

Remis po słabym meczu. Wólczanka Wólka Pełkińska podzieliła się punktami z Avią Świdnik

Po słabym meczu Wólczanka Wólka Pełkińska podzieliła się punktami z Avią Świdnik. (fot. Radek Kuśmierz)
Po słabym meczu Wólczanka Wólka Pełkińska podzieliła się punktami z Avią Świdnik. (fot. Radek Kuśmierz)
Po bezbarwnym meczu Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Avią Świdnik 0-0. Mecz stał na bardzo słabym poziomie. Było dużo kiksów, niedokładnych zagrań oraz mało sytuacji bramkowych.
 
Przed meczem pomiędzy Wólczanką Wólka Pełkińska a Avią Świdnik można było zacierać ręcę i liczyć na ciekawe widowisko. Był to bowiem mecz pomiędzy czwartą a siódmą ekipą 3 ligi gr. IV. Jednak rzeczywistość boiskowa zweryfikowała wszystko.
 
W 8. minucie Wojciech Białek oddał strzał na bramkę gospodarzy po tym jak błąd przy wyprowadzeniu piłki popełnił Eryk Galara. Jednak to uderzenie nie mogło zaskoczyć Łukasza Konefała. Później piłkarze Avii mieli szansę na gola po uderzeniach z rzutów wolnych, ale najpierw strzał był zbyt słaby. Z kolei następna próba była niecelna.
 
Przed kolejne dwadzieścia minut na boisku w Wólce Pełkińskiej nie działo się zupełnie nic. Dopiero dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy Kamil Bała zdecydował się na uderzenie, które trafiło w poprzeczkę gości. Później jeszcze w kierunku bramki gości strzelali Galara i Łazarz, ale nie byli w stanie pokonać golkipera Avii Świdnik.
 
Po zmianie stron mecz nie zmienił oblicza. Był toczony z wolnym tempie i brakowało w nim emocji. Jedynie sześć minut po przerwie Krystian Wrona oddał ładny strzał pod poprzeczkę bramki Bartosz Szelonga, ale znakomitą paradą popisał się bramkarz przyjezdnych. Już później żadna z drużyn nie potrafiła oddać celnego strzału i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.
 
 
Wólczanka Wólka Pełkińska:
Łukasz Konefał - Sebastian Duczek, Jakub Lorek, Kamil Matofij, Kamil Bała, Mateusz Gul, Mateusz Podstolak, Piotr Łazarz, Krystian Wrona, Eryk Galara, Dawid Wach
 
Avia Świdnik:
Bartosz Szelong - Arkadiusz Górka, Rafał Dobrzański, Damian Szpak, Dawid Wójcik, Mateusz Kompanicki, Wojciech Białek, Dominik Maluga, Dawid Niewęgłowski, Paweł Uliczny, Roman Mykytyn

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

!!! 2021-04-10 22:35:30 1 2

Takiej tragedii to nie ma

~anonim 2021-04-10 22:48:29 1 0

A co z Kuligą ?

~anonim 2021-04-11 09:40:03 1 0

.., niedokładnych zagrać oraz... zagrać?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij