https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-04-10 22:41:00

Cellfast Wilki Krosno blisko pozyskania Vaclava Milika

Vaclav Milik może wzmocnić Cellfast Wilki Krosno. (fot. archiwum)
Vaclav Milik może wzmocnić Cellfast Wilki Krosno. (fot. archiwum)
Cellfast Wilki Krosno po raz pierwszy w tym sezonie wyjechały na tor przy ul. Legionów 1 w Krośnie. W treningu beniaminka eWinner 1 ligi żużlowej uczestniczył Vaclav Milik.
 
Cellfast Wilki Krosno na inaugurację rozgrywek eWinner 1 ligi żużlowej przegrały z ROW-em Rybnik aż 27-63. Po tym blamażu działacze klubu z nad Wisłoka szukają wzmocnień. Na początku sezonu szczególnie zawodzi Peter Ljung, który był kreowany na lidera drużyny. W związku z tym klub podjął rozmowy z Vaclavem Milikiem, który ma podpisaną umowę z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra.
 
Dzisiaj zawodnicy Wilków po raz pierwszy wyjechali na tor przy ul. Legionów 1 w Krośnie. W treningu tym uczestniczył również 27-letni Czech. Milik według portalu SportoweFakty przekazał ekipie z Zielonej Góry, że chce zostać wypożyczony do klubu z Krosna. Jeśli Wilki dojdą do porozumienia z czeskim żużlowcem to Falubaz nie będzie robił problemów ze zmianą barw.
 
Milik karierę w Polsce rozpoczął od startów w Wandzie Kraków, później przeniósł się do ROW-u Rybnik. Po drobrych występach w 1 lidze trafił do ekstraligowego Betardu Sparty Wrocław. W ekipie z Wrocławia startował przez pięć sezonów. W 2020 roku był ponownie zawodnikiem ROW-u Rybnik. Przed tym sezonem podpisał "umowę warszawską" z Falubazem.
 
Kolejny mecz żużlowcy Wilków pojadą dopiero 18 kwietnia. Spotkanie odbędzie się na torze w Krośnie. Ich rywalem będzie Orzeł Łódź. Czy w tym meczu pojawi się Vaclav Milki? Będziemy na bieżąco śledzić tę sytuację.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-04-11 10:41:32 4 2

Jeszcze jeden do kabaretu.

707 2021-04-11 19:19:59 2 1

To byłoby super wzmocnienie !

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij