2021-04-10 20:34:00

Podhale Nowy Targ pokonało KS Wiązownica

KS Wiązownica przegrał w Nowym Targu (fot. Marek Jedynak)
KS Wiązownica nie będzie miło wspominał wyjazdu do Nowego Targu. Podopieczni Jacka Piszczka musieli uznać miejscowego Podhala, które wygrało 3-1.

KS Wiązownica po ostatnim remisie z Wisłą Sandomierz celował w komplet oczek. Zadanie jednak nie było łatwe, bowiem Podhale Nowy Targ wygrało ostatnie trzy mecze. Bramki w sobotnim spotkaniu padły dopiero po zmianie stron, a jego wynik w 55. minucie otworzył Michał Nawrot. Podopieczni Jacka Piszczka nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat.

Konkretniejsza była jednak ekipa "Szarotek", która w 72. minucie wygrywała 2-0, po bramce Patryka Serafina. Beniaminek 3 ligi gr. IV chwilę później złapał jednak kontakt, a na listę strzelców wpisał się Patryk Róg. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do ekipy z Nowego Targu, która gola na 3-1 strzeliła w doliczonym czasie gry, a do siatki ponownie trafił Serafin.

1-0 Michał Nawrot (55)
2-0 Patryk Serafin (72)
2-1 Patryk Róg (77)
3-1 Patryk Serafin (90)