2021-03-14 19:56:00

Zobaczcie skrót z meczu Wólczanki Wólka Pełkińska z Orlętami Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska w meczu 24. kolejki pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 2-1. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Stalowej Woli. Zobaczcie najciekawsze akcje z tego meczu.

Mecz doskonale ułożył się dla Wólczanki Wólka Pełkińska, która już w 6. minucie objęła prowadzenie, a bramkę zdobył Krzysztof Pietluch. Podopieczni Marcina Wołowca nie zatrzymywali się i cały czas napierali, choć Orlęta Radzyń Podlaski takze miały swoje okazje. Do przerwy jednak więcej goli już nie padło.

Goście po zmianie stron ruszyli do ataku i coraz śmielej sobie poczynali na boisku w Stalowej Woli. Orlęta w końcu dopięły swego, a w 65. minucie wyrównał Damian Kołtunowicz. Warto także wspomnieć, że chwilę wcześniej boisko z kontuzją opuścił Krzysztof Pietluch. Wólczanka za wszelką cenę chciała wywieźć komplet oczek, wobec czego szybko rozpoczęli poszukiwania bramki na 2-1.

Ekipa z Wólki Pełkińskiej napierała, ale Orlęta coraz lepiej prezentowały się na murawie. Dobrze w bramce jednak spisywał się Łukasz Konefał, który często ratował swoją drużynę przed utratą gola. "Czarno-czerwoni" w 79. minucie prowadziła, a świetnym strzałem popisał się Jan Peda. W końcówce oba zespoły miały okazje do zdobycia gola, ale wynik nie uległ już zmianie.

1-0 Krzysztof Pietluch (6)
1-1 Damian Kołtunowicz (65)
2-1 Jan Peda (79)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Konefał – Wach, Pawłowski (78. Peda), Gul, Łazarz, Podstolak, Duczek (78. Matofij), Galara, Bała (89. Myszogląd), Lorek (89. Baran), Pietluch (62. Soboń)

Orlęta Radzyń Podlaski: Rojek – Wiatrak, Myszka, Fiedeń, Rycaj, Nowosadko (75. Welman), Idzikowski, Kobiałka, Bożym (60. Kołtunowicz), Kalita (85. Kleber), Maj

Żółte kartki: Wach, Galara - Myszka, Rycaj, Idzikowski

Sędziował: Paweł Bagan (Kraków)