https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-14 14:53:00

Łukasz Mazurek załatwił Jutrzenkę Giebułtów! Texom Sokół Sieniawa zwycięski w Krakowie

TEXOM Sokół Sieniawa wygrał na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów (fot. Patryk Górecki)
TEXOM Sokół Sieniawa wygrał na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów (fot. Patryk Górecki)
TEXOM Sokół Sieniawa na Podkarpacie wróci w bardzo dobrych humorach. Podopieczni Ryszarda Kuźmy wygrali na wyjeździe z Jutrzenką Giebułtów.
 
Początek spotkania wręcz idealnie ułożył się dla TEXOM Sokoła Sieniawa, który gola zdobył już w 1. minucie, a na listę strzelców wpisał się Łukasz Mazurek. Jutrzenka Giebułtów była wyraźnie zaskoczona, a "biało-niebiescy" dostali wiatru w żagle. Podopieczni Ryszarda Kuźmy nie zamierzali na tym poprzestawać i ruszyli do ataku po gola numer dwa.
 
Ekipa z Sieniawy częściej była przy piłce, choć miejscowi także mieli swoje okazje. Konkretniejszy był jednak Sokół, który w 30. minucie prowadził już 2-0, a bramkę ponownie zdobył Mazurek. W drugiej połowie zespół z Podkarpacia kontrolował wynik starcia, który nie uległ już zmianie i to "biało-niebiescy" mieli lepsze humory po końcowym gwizdku.
 
 
0-1 Łukasz Mazurek (1)
0-2 Łukasz Mazurek (30)
 

Wyniki meczów 24. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij