2021-03-13 00:04:00

Wznawia także dębicka okręgówka! Czarni Trześń na początek zagrają z Victorią Ocieka

W nadchodzący weekend rozegrana zostanie 18. kolejka dębickiej okręgówki. Czarni Trześń na inaugurację piłkarskiej wiosny zmierzą się u siebie z Victorią Ocieka.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym!

Piłkarską wiosnę w dębickiej okręgówce zainauguruje mecz Radomyślanki Radomyśl Wielki z Olchovią Olchowa, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 14:00. Faworytem jeśli spojrzeć na tabelę jest ekipa gospodarzy. Olchovia z pewnością jednak powalczy i będzie chciała udanie rozpocząć rundę wiosenną.
 
Czarni Trześń na własnym obiekcie zmierzą się z Victorią Ocieka. Lider będzie chciał udanie rozpocząć zmagania po zimowej przerwie. Na jego drodze stanie ostatni zespół w ligowej tabeli. Podopiecznym Mateusza Doparta marzy się awans do 4 ligi podkarpackiej, wobec czego wygrana z outsiderem jest koniecznością.
 
Victoria z pewnością będzie chciała postawić się wyżej notowanemu rywalowi, choć będzie to trudne. W tym samym czasie, Czarnovia Czarna sprawdzi formę Sokisu Chorzelów. Wicelider liczy na udany początek wiosny, choć łatwo nie będzie. W tym samym czasie zostaną rozegrane zostanie starcie LKS-u Głowaczowa ze Smoczanką Mielec.

Odbierz prezenty od Fortuny. Bonusy aż do 2220 zł! 

Sobotnie zmagania zamknie potyczka Chemika Pustków z Victorią Czermin. Goście zamykają ligowe podium, a do lidera tracą zaledwie sześć oczek. Ekipa z Czermina z pewnością będzie chciała wygrąć. Chemik natomiast walczy o utrzymanie i w meczu z czołową ekipą dębickiej okręgówki, będzie się chciał pokazać z dobrej strony.
 
W samo południe w niedzielę, Atut Podboże w Woli Chorzelowskiej zagra z LKS-em Wiewiórka. Co jeszcze nas czeka w nadchodzącej kolejce? Kamieniarz Golemki podejmie u siebie Płomień Zagorzyce, Korona Majdan Królewski zmierzy się Piastem Wolica Piaskowa, a Kolorado Wola Chorzelowska sprawdzi formę Stali III Mielec. Pełny rozkład par 18. kolejki jest dostępny poniżej.
 

Rozkład meczów 18. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij