https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-12 20:04:00

LKS Skołoszów na inaugurację jedzie do Lubaczowa, Płomień Morawsko gra w Pawłosiowie

Piłkarze LKS-u Skołoszów ligową wiosnę zacznie w Lubaczowie (fot. archwium)
Piłkarze LKS-u Skołoszów ligową wiosnę zacznie w Lubaczowie (fot. archwium)
W nadchodzący weekend, zmagania rozpocznie także jarosławska okręgówka. LKS Skołoszów, który jest liderem rozgrywek, piłkarską wiosnę zacznie meczem z Pogonią-Sokołem Lubaczów. Wicelider uda się do Pawłosiowa.
 
Piłkarska wiosna w jarosławskiej okręgówce rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00, bowiem wtedy zostanie rozegrane kilka spotkań. Płomień Morawsko pierwszy mecz po zimowej przerwie zagra z Czarnymi Pawłosiów. Faworytem tego spotkania z pewnością jest wicelider rozgrywek, ale ekipa miejscowych z pewnością tanio skóry nie sprzeda.
 
W tym czasie zostaną rozegrane także mecze Sanoczanki Święte z Fenixem Leszno oraz Czuwaju Przemyśl z Sanem Gorzyce. Sanoczanka liczy na udane rozpoczęcie rundy i marsz w górę tabeli, ale Fenix także będzie chciał wygrać i zbliżyć się do ekipy ze Świętego. "Harcerzyki" dzięki zwycięstwu zbliżą się do czołówki, jednk łatwo nie będzie, bowiem San zamieszany jest w walkę o utrzymanie.
 
Ponadto w sobotę o 15:00, GKS Orły zmierzą się z Huraganem Gniewczyna. Goście w przypadku zwycięstwa, zbliżą się do ekipy Orłów. Gdyby wygrał natomiast GKS, to przy sprzyjających wiatrach, mógłby awansować na szóste miejsce. W planie były jeszcze dwa mecze, ale Zorza Zarzecze i Roztocze Narol się wycofały, wobec czego MKS Radymno i KS Szówsko mają wolne.
 
W niedzielę czekają nas trzy spotkania. LKS Skołoszów w samo południe, na wyjeździe zagra z Pogonią-Sokołem Lubaczów. Lider z pewnością będzie chciał zgarnąć komplet oczek na inaugurację i przynajmniej zachować sktualny dystans do drugiego zespołu. Co jeszcze jest na rozkładzie? Godzinę później, MKS Kańczuga podejmie Motor Grochowce.
 
Ekipa z Kańczugi aktualnie zamyka podium w jarosławskiej okręgówce, wobec czego to ją trzeba stawiać jako faworyta. Pierwsze kolejki jednak są niewiadomą, a Motor z pewnością będzie chciał sprawić niespodziankę. O godzinie 15:00, Biało-Czerwoni Kaszyce zmierzą się z Granicą Stubno, która będzie chciała udnia rozpocząć nadchodzącą rundę. Pełny rozkład gier znajduje się poniżej.
 

Rozkład meczów 20. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Wp 2021-03-12 20:07:44 1 0

Kańczuga jest viceliderem ma punkt więcej jak Morawsko...

Uf 2021-03-12 21:23:56 2 0

Poprawić tabele amatorzy z Podkarpacie live

!!! 2021-03-13 09:48:10 2 0

Ile tam mają lat w Gorzycach

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij