https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-12 22:45:00

Unia Nowa Sarzyna zagra z Azalią Wola Zarczycka, Sokoła Kamień czekają derby z Podlesianką Kamień

Unia Nowa Sarzyna na inaugurację zagra z Azalią Wola Zarczycka (fot. Radosław Kuśmierz)
Unia Nowa Sarzyna na inaugurację zagra z Azalią Wola Zarczycka (fot. Radosław Kuśmierz)
Przed nami także 20. kolejka w stalowowolskiej okręgówce. Unia Nowa Sarzyna na inaugurację piłkarskiej wiosny zagra z Azalią Wola Zarczycka, a Sokoła Nisko czekają derby z Podlesianką Kamień.

 Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN ze specjalnym kodem bonusowym! 

Piłkarską wiosnę w stalowowolskiej okręgówce, zainauguruje mecz Stali Gorzyce z Sokołem Sokolniki. Podopieczni Daniela Beszczyńsiego w nadchodzącej rundzie będą chcieli powalczyć o awans do 4 ligi podkarpackiej. Łatwo nie będzie, jednak aby przybliżyć się do realizacji tego celu, trzeba wygrać z Sokołem, który zajmuje miejsce w środku stawki.
 
Zapowiada się bardzo ciekawe starcie, a jego faworytem jeśli patrzyć na tabelę jest ekipa z Gorzyc. Sokół jednak z pewnością łatwo punktów nie odda. Kolejne mecze rozegrane zostaną w niedzielę. Unia Nowa Sarzyna rundę wiosenną rozpocznie meczem z Azalią Wola Zarczycka. "Unitom" także marzy się awans, wobec czego od początku muszą wygrywać i oglądać się na innych.
 
Azalia wiosną skupi się walce o utrzymanie i w pierwszym meczu z pewnością będzie chciała urwać punkty wyżej notowanemu rywalowi. Godzinę później, rezerwy Siarki Tarnobrzeg sprawdzą formę Czarnych Lipa. Przyjezdni na ten moment zajmują przedostatnie miejsce i jeśli myślą o pozostaniu w gronie piątoligowców, muszą zacząć wygrywać.

Odbierz prezenty od Fortuny. Bonusy aż do 2220 zł! 

Młodzi "Siarkowcy" tanio jednak skóry nie sprzedadzą i na pewno powalczą z ekipą z Lipy. Sokoła Kamień w pierwszym wiosennym meczu czekają derby gminy z Podlesianką Kamień. Ekipę Marka Kusiaka wzmocniło dwóch bardzo ciekawych graczy, którzy mają pomóc w awansie do 4 ligi podkarpackiej. Faworytem są gospodarze, a inny wnik niż wygrana "żółto-czarnych" będzie sporą niespodzianką.
 
Co nas jeszcze czeka w niedzielę? Bukowa Jastkowice zagra ze Stalą Nowa Dęba, a Jeziorak Chwałowice sprawdzi formę LKS-u Brzyska Wola. Ponadto czekają nas także starcia ŁKS-u Łowisko ze Słowianinem Grębów, Transdźwigu Stale z Olimpią Pysznica oraz Pogoni Leżajsk z LZS-em Ździary. Poniżej prezentujemy pełny rozkład par.
 

Rozkład meczów 20. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2021-03-15 09:58:27 0 0

Widzę bukowa o krok do awansu do A klasy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij