https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-13 17:58:00

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała w Stalowej Woli Orlęta Radzyń Podlaski

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała w Stalowej Woli z Orlętami Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała w Stalowej Woli z Orlętami Radzyń Podlaski (fot. Radosław Kuśmierz)
W Stalowej Woli rozegrano dziś bardzo dobre zawody. Wólczanka Wólka Pełkińska odniosła pierwsze wiosenne zwycięstwo, a w pokonanym polu zostały Orlęta Radzyń Podlaski.
 
Spotkanie doskonale rozpoczęło się dla Wólczanki Wólka Pełkińska, która od samego początku była stroną przeważającą. Zespół dowodzony przez Marcina Wołowca ruszył do ataku i już w 6. minucie objęła prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Krzysztof Pietluch. "Czarno-czerwonym" było jednak mało i szybko rozpoczęli poszukiwania bramki numer dwa.
 
Ekipa z Wólki Pełkińskiej starała się częściej utrzymywać przy piłce, choć Orlęta Radzyń Podlaski także miały swoje okazje. Wólczanka dobrze grała w obronie i skutecznie odpierała ataki zespołu z województwa lubelskiego. Gospodarze tego spotkania, w końcówce pierwszej połowy próbowali jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale wynik nie uległ już zmianie.
 
Orlęta nie dawały za wygraną i po zmianie stron zaczęli szukać szansy wyrównania. Tą udało się znaleźć w 65. minucie, a na listę strzelców wpisał się Damian Kołtunowicz. Podrażniony zespół z Wólki Pełkińskiej nie zamierzał tak tego tego zostawiać i czym prędzej ruszył do ataku. Mecz w Stalowej Woli stał na bardzo dobrym poziomie, a kibice oglądający transmisję nie mogli narzekać na nudę.
 
Wólczanka cały czas napierała, ale Orlęta skutecznie odpierały jej ataki. Zespół dowodzony przez Marcina Wołowca w końcu jednak dopiął swego i w 79. minucie prowadzenie "czarno-czerwonym" dał Jan Peda. Zespół z Radzynia Podlaskiego próbował jeszcze doprowadzić do wyrównania, jednak ostatecznie to gospodarze cieszyli się z kompletu oczek.
 
 
1-0 Krzysztof Pietluch (8)
1-1 Damian Kołtunowicz (65)
2-1 Jan Peda (79)
 

Wyniki meczów 24. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

kibic 2021-03-14 12:33:24 4 2

chyba oglądaliśmy inny mecz, stroną przeważającą były Orlęta, Wólczanka momentami rozpaczliwie się broniła co nawet wielokrotnie podkreślał Wasz komentator...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij