https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-13 13:34:00

Kadra Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska na rundę jesienną sezonu 2020/21

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zaprezentował kadrę na rundę wiosenną sezonu 2020/21 (fot. Konrad Kwolek)
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska zaprezentował kadrę na rundę wiosenną sezonu 2020/21 (fot. Konrad Kwolek)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska na rundę wiosenną sezonu 2020/21 w grupie spadkowej 4 ligi podkarpackiej. Sprawdźcie jakie zmiany zaszły w zespole.
 
Piłkarska wiosna w 4 lidze podkarpackiej rozpocznie sie wraz końcem marca. Wiele zespołów jeszcze kompletuje kadry, jednak kilka drużyn już zaprezentowała to czym będzie walczyć w nadchodzącej rundzie. W tym gronie jest Partyzant MAL-BUD1 Targowiska, który wiosną będzie się bił o utrzymanie. Jakie zmiany zaszły w zespole?
 
Podopieczni Łukasza Śliwińskiego ciężko pracowali w zimie. Prócz treningów i sparigów były także wzmocnienia. Do ekipy "zielono-czerwonych" dołączyli Rafał Głód i Robert Kozubal z Karpat Krosno, Andrii Prykhodko z Bohun Brody, Patryk Kozak z Wisłoka Wiśniowa oraz Mateusz Filar z drużyny juniorów.
 
Zespół nie ustrzegł się także ubytów. Wiosną barw czwartoligowca reprezentować nie będą Damian Szczur, Luke Coleman, Oliver William Morris, Mykhailo Kavatsiuk, Jakub Musiał oraz Arkadiusz Sypień. Szczur karierę kontynuował będzie w Polonii Kopytowa, a Musiał znajduje się w kręgu zainteresowań Zorzy Łęki Dukielskie. Sypień zaś jest kuntuzjowany, a przyszłość pozostałych graczy nie jest znana.
 
Jak informuje klub, kadra Partyzanta wydaje być się już zamknięta, chodź niewykluczone że do drużyny dołączy jeszcze jeden zawodnik. Klub bowiem w dalszym ciągu oczekuje na przyjazd pochodzącego z Rosji, Olega Moskalets
 
Kadra Partyzanta MAL-BUD1 Tagowiska na rundę wiosenną sezonu 2020/21:
 
Bramkarze: Hubert Niemiec, Patryk Kozak
 
Obrońcy: Mateusz Penar, Michał Pelczar, Kamil Chmielowski, Wojciech Haznar, Łukasz Śliwiński, Sebastian Suszko
 
Pomocnicy: Krystian Szubrycht, Marcin Borowczyk, Jakub Stodolak, Dawid Kozioł, Dawid Kamola,  Rafał Kozioł, Rafał Głód, Mikołaj Szczurek, Andrii Prykhodko
 
Napastnicy: Valeriy Nikitchuk, Robert Kozubal, Oleg Moskalets
 
 
Ruchy kadrowe Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska (Zima 2021)
 
Przyszli: Rafał Głód, Robert Kozubal (obaj Karpaty Krosno), Andrii Prykhodko (Bohun Brody), Patryk Kozak (Wisłok Wiśniowa) oraz Mateusz Filar (junior)
 
Odeszli: Damian Szczur (Polonia Kopytowa), Luke Coleman, Oliver William Morris, Mykhailo Kavatsiuk, Jakub Musiał (Zorza Łęki Dukielskie?), Arkadiusz Sypień (kontuzja)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-03-15 09:51:57 0 1

Z tajnych informacji wynika że będzie to również kadra na nowy sezon w V lidze.

~anonim 2021-03-15 09:53:19 0 1

A ten z Rosji to pewnie z Archangielska.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij