https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-12 20:00:00

Wraca krośnieńska okręgówka! Arłamów Ustrzyki Dolne zagra z Cosmosem Nowotaniec

Arłamów Ustrzyki Dolne w hicie wiosny zmierzy się z Cosmosem Nowotaniec (fot. Konrad Kwolek)
Arłamów Ustrzyki Dolne w hicie wiosny zmierzy się z Cosmosem Nowotaniec (fot. Konrad Kwolek)
Do gry w najbliższy weekend wracają okręgówki. W klasie O Krosno, na inaugurację piłkarskiej wiosny czeka nas hit. Arłamów Ustrzyki Dolne zagra z Cosmosem Nowotaniec.
 
Piłkarska wiosna w krośnieńskiej okręgówce zacznie się w Dukli, gdzie miejscowa Przełęcz w sobotnie przedpołudnie, zagra z LKS-em Czeluśnica. Goście w nadchodzącej rundzie powalczą o utrzymanie, jednak faworytem starcia jeśli tylko spojrzeć na tabelę jest ekipa z Dukli. W sobotę rozegrane zostaną jeszcze dwa spotkania.
 
Najpierw Orzeł Faliszówka o 15:00 zmierzy się ze Startem Rymanów, a o 17:30, Iskra Przysietnica z LKS-em Skołyszyn. Orzeł z pewnością będzie chciał wiosnę rozpocząć od wygranej, jednak Start solidnie przepracował okres przygotowawczy, w którym pokonał m.in. WATKEM Koronę Rzeszów, lidera 4 ligi podkarpackiej.
 
Starcie Iskry z ekipą ze Skołoszyna zapowiada się interesująco, bowiem oba zespoły będą walczyć w nadchodzącej rundzie o pozostanie w gronie piątoligowców. Niedzielne zmagania zainauguruje potyczka Wisłoka Sieniawa z Grabowianką Grabówka, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o 11:00. O tej samej porze, piłkarską wiosnę rozpocznie Zamczysko Odrzykoń, którego rywalem będzie Szarotka Uherce.
 
Hitem 20. kolejki będzie jednak potyczka Arłamowa Ustrzyki Dolne z Cosmosem Nowotaniec. Można się pokusić nawet o stwierdzenie, że będzie to mecz sezonu, bowiem mierzy się lider z wiceliderem. Faworytem spotkania wydaje się ekipa Wojciecha Koguta, jednak zespół z Nowotańca tanio skóry nie sprzeda i z pewnością powalczy o zmniejszenie dystansu do pierwszej drużyny.
 
Co jeszcze nas czeka w niedzielę? Brzozovia Brzozów sprawdzi formę Przełomu Besko, a Tempo Nienaszów zagra z Beskidem Posada Górna. W niedzielnym planie gier znajduje się potyczka OKS-u Markiewicza Krosno z Naftą Jedlicze oraz Kotwicy Korczyna z Ostoją Kołaczyce. Pełny rozkład gier nadchodzącej kolejki znajduje się poniżej.
 

Rozkład meczów 20. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Pozdrawiam 2021-03-12 22:49:46 3 0

"Starcie Iskry z ekipą ze Skołoszyna" - SkołYszyna. W krośnieńskiej lidze okręgowej gra LKS Skołyszyn.

!!! 2021-03-13 09:50:02 2 0

To będzie mecz na szczycie tylko na O klasę ale Cosmos szansę na lidera ma małą i nie trzeba było zachaczać o gorsze drużyny to by była walka

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij