https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-10 11:49:00

Piłkarze oraz sztab szkoleniowy Stali Rzeszów włączyli się do pomocy Robertowi Trznadlowi

Robert Trznadel potrzebuje pomocy. Piłkarz Stali Rzeszów utworzył zbiórkę na operację, która całkowicie ma zrekonstruować chrząstkę stawową. Wesprzeć go postanowili koledzy z drużyny oraz sztab szkoleniowy.
 
Robert Trznadel potrzebuje pomocy. Piłkarz Stali Rzeszów utworzył zbiórkę na operację, która całkowicie ma zrekonstruować chrząstkę stawową. Potrzebna kwota to aż 55 tysięcy złotych. Zbiorka będzie trwać przez trzy miesiące. Jak czytamy, obrońca potrzebuje kolejnej operacji w celu całkowitej rekonstrukcji chrząstki stawowej oraz osteotomia kości piszczelowej, a także bardzo długiej rehabilitacji, która trwać będzie od 8 do 12 miesięcy. Zbiórkę postaowili wesprzeć finansowo koledzy z drużyny oraz sztab szkoleniowy.
 
-Taka sytuacja może w przyszłości dotknąć każdego z nas, dlatego też bez chwili zastanowienia jednogłośnie podjęliśmy tę decyzję – powiedział Piotr Głowacki, kapitan Stali Rzeszów.
 
Jak informuje oficjalny serwis klubowy, 10 sierpnia minionego roku, podczas treningu, pomocnikowi odnowił się uraz, który po raz kolejny wykluczył go z gry na kilka miesięcy. Robert konsultował swój stan zdrowia i plan leczenia u różnych specjalistów. Ostatecznie zdecydował się na zabieg w miejscu nie będącym partnerem medycznym Stali Rzeszów. To powoduje, że klub nie jest w stanie ponieść kosztów z tym związanych. Cała społeczność "biało-niebieskich" aktywnie włączyła się w zbiórkę.
 
Pierwszym klubem piłkarza było Zaborze Zabrze. Następnie przed sezonem 2004/05 przeniósł się do MSPN Górnik Zabrze. Ponadto był także związany z AC SienaParma FCGórnikiem ZabrzeOkocimskim KS BrzeskoPolonią Bytom oraz Odrą Opole.
 
Link do zbiórki znajduje się TUTAJ

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

abc 2021-03-10 12:39:26 4 2

55 tys. na taki fibrain to nic. A oni zrzutkę robią po ludziach żeby wesprzeć operację.

zwykle inny nick 2021-03-11 09:01:47 0 0

A ja jeszcze raz napiszę. Wracaj do zdrowia.

Resoviak

~anonim 2021-03-11 09:33:34 0 0

Ludzie co wy robicie. Macie Fundację Stali, to ruszajcie z pomocą, a nie kręcicie podcasty i robicie video o niczym!

Tomek 2021-03-11 10:11:51 1 0

W takich klubach gral i nie ma 50 ta złotych odłożonych?? A po drugie gdzie jakieś ubezpieczenie dla piłkarza to podstawa.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij