http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-03-10 17:02:52

Oficjalnie: eWinner sponsorem tytularnym 2 ligi piłkarskiej

Podobne tematy 2 liga piłka nożna
Na zdjęciu od lewej: Paweł Guminiak, Dariusz Rompa i Maciej Sawick / fot. pzpn.pl
Na zdjęciu od lewej: Paweł Guminiak, Dariusz Rompa i Maciej Sawick / fot. pzpn.pl
- Spółka eWinner została sponsorem tytularnym rozgrywek drugiej ligi mężczyzn. Od teraz, co najmniej do zakończenia sezonu 2022/23 rozgrywki będą nosić nazwę eWinner 2. Liga - poinformował na swojej stronie internetowej PZPN.
 
O tym, że polski bukmacher został sponsorem tytularnym 2 ligi pisaliśmy chwilę wcześniej na naszym portalu. Teraz oficjalnie możemy potwierdzić, że chodzi o firmę eWinner.
 
- Na mocy umowy, rozgrywki zyskają nowe logo, powstałe z połączenia logotypu rozgrywek ze znakiem sponsora tytularnego. Oznaczenia spółki eWinner będą się także pojawiać między innymi na koszulkach piłkarzy, bandach LED/wideo czy statycznych, bramie wejściowej na boisko, ściankach konferencyjnych i do wywiadów na płycie boiska oraz na nośnikach statycznych za bramkami. Nowy logotyp rozgrywek będzie także widoczny między innymi w ramach niektórych grafik telewizyjnych czy na ekspozytorze na piłkę - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.
 
- Podpisanie umowy sponsoringowej z firmą eWinner jest kolejnym etapem budowy marki rozgrywek 2. ligi. Ponad dwa lata temu pozyskaliśmy godnego partnera telewizyjnego ligi, który transmituje mecz z każdej kolejki rozgrywek telewizję TVP, a dziś mamy przyjemność ogłosić współpracę ze sponsorem tytularnym ligi firmą eWinner. Jako federacja cieszymy się z tych pozytywnych zmian i nadal będziemy mocno wspierać Zarząd Drugiej Ligi Piłkarskiej oraz kluby w dalszej profesjonalizacji rozgrywek. Gorąco wierzymy, że zaangażowanie nowego sponsora tytularnego ligi, firmy eWinner, jeszcze bardziej wpłynie na promocję i atrakcyjność tych rozgrywek - powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Z dumą dołączamy do grona podmiotów sponsorujących polską piłkę nożną. Cieszy nas otwartość, z jaką spotkał się nasz pomysł, aby wdrożyć projekt pozwalający na produkcję streamów internetowych wszystkich meczów eWinner 2. Ligi. Dzięki naszym staraniom, już wkrótce rozgrywki będą dostępne regularnie, w stałej jakości i za darmo, po zarejestrowaniu się na naszej platformie. Działania eWinnera nastawione są na kibiców i to właśnie z myślą o ich wygodzie, w naszej aplikacji mobilnej dostępna będzie zarówno szeroka oferta bukmacherska na eWinner 2. Ligę jak i towarzyszące jej transmisje na żywo - powiedział Dariusz Rompa, Head of PR & Sponsorship internetowego bukmachera eWinner.

- Druga liga wchodzi na kolejny, wyższy poziom. Z myślą o kibicach staramy się sumiennie udoskonalać i uatrakcyjniać rozgrywki, a teraz dzięki sponsorowi tytularnemu, firmie eWinner, możemy dodatkowo wprowadzić nową technologię transmitowania spotkań. Na wszystkich stadionach pojawią się nowe, bezobsługowe kamery, które samoistnie będą śledziły przemieszczającą się piłkę. Poziom centralny w Polsce staje się coraz bardziej europejski i myślę, że wszyscy wspólnie obraliśmy właściwy kierunek rozwoju eWinner 2. ligi. Cieszymy się, że mamy takiego Sponsora i realizatora transmisji. Liczymy, że dzięki wspólnej pracy wartość sportowa i marketingowa rozgrywek zdecydowanie wzrośnie - dodał Paweł Guminiak, prezes stowarzyszenia Druga Liga Piłkarska.
 
Bukmacher eWinner uruchomi na swojej platformie streaming wszystkich meczów eWinner 2. Ligi, które nie będą transmitowane w telewizji. Będzie to możliwe dzięki nabyciu przez eWinner wyłącznych praw streamingowych oraz praw do własnej produkcji sygnału, który zostanie zrealizowany przy użyciu automatycznych kamer obsługiwanych przez sztuczną inteligencję. Dodatkowo wraz z ogłoszeniem sponsoringu, bukmacher uruchomił produktową kampanię pod hasztagiem #2ligaOfensywa.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Jkm 2021-03-10 17:16:27 5 0

No w końcu się skończy era tvcom.pl i dziadowskie transmisje za 15 zł.

Jkm 2021-03-10 17:16:27 5 0

No w końcu się skończy era tvcom.pl i dziadowskie transmisje za 15 zł.

Frędzel 2021-03-11 19:35:41 1 0

Lepiej jak by się ta cudowna liga nazywała eLooser II liga. To tak w kontekście uczestnictwa w niej przegranych łajz spod lidla.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij