2021-03-10 15:55:56

Emocje na Suchych Stawach. Stal Rzeszów straciła wygraną w 96. minucie

Stal Rzeszów była o krok od wygrania w Krakowie. Do 96. minucie biało-niebieski prowadzili na Suchych Stawach 1-0. Niestety zwycięstwa nie udało się dowieźć do końca.

Zaległy pojedynek w Krakowie od pierwszych minut był bardzo wyrównany. Obydwie drużyny próbowały przedostać się pod bramkę rywali, ale w pierwszej połowie żadnej ze strony nie udało się stworzyć klarownej sytuacji bramkowej.

W końcówce z dystansu strzelać próbował wprawdzie Michał Kitliński, ale na miejscu był dobrze dysponowany Wiktor Kaczorowski. Do przerwy było 0-0.
W drugiej połowie obydwa zespoły w dalszym ciągu były nieskuteczne. Z dystansu strzelać próbował Krzysztof Świątek, ale nie trafił w bramkę. W odpowiedzi do siatki trafić mógł Grzegorz Goncerz, ale nie zdążył do wrzutki Piotra Głowackiego. Chwilę później doskonałą okazję zmarnował Kamil Sobala jednak nieczysto uderzył w piłkę.

W 90. minucie przy prostej interwencji fatalny błąd popełnił Dawid Smug, który wypuścił piłkę z rąk. Dopadł do niej Mariusz Sławek i dał Stali Rzeszów prowadzenie.

Kiedy już wydawało się, że spotkanie zakończy się wygraną zespołu prowadzonego przez Daniela Myśliwca znać o sobie dał wprowadzony chwilę wcześniej Javier Bernal. 26-letni Hiszpan, dla którego był to debiut w polskiej lidze, przymierzył z rzutu wolne i płaskim uderzeniem pozbawił wygraną Stal Rzeszów.

0-1 Mariusz Sławek (90)
1-1 Javier Bernal (90+6)

Hutnik Kraków: Dawid Smug - Mateusz Ozimek (85. Sebastian Olszewski), Tomasz Wojcinowicz, Piotr Stawarczyk, Łukasz Kędziora, Piotr Zmorzyński, Dawid Linca (71. Kacper Jodłowski), Miłosz Drąg, Krzysztof Świątek (85. Javier Bernal), Kamil Bełczowski (62. Filip Handzlik), Michał Kitliński (62. Kamil Sobala).

Stal Rzeszów: Wiktor Kaczorowski - Dominik Marczuk, Sławomir Szeliga (57. Damian Kostkowski), Łukasz Góra, Piotr Głowacki, Grzegorz Goncerz (67. Krystian Pieczara), Wojciech Reiman, Bartosz Wolski (80. Ramil Mustafajew), Błażej Szczepanek (67. Rafał Maciejewski), Oktawian Skrzecz (67. Mariusz Sławek), Dawid Olejarka.

Sędziował: Jacek Lis (Katowice).
Żółte kartki: Marczuk, Mustafajew.

Tabela 2 ligi:

Hutnik powinien wygrać ten mecz. Stal Rzeszów na dużym fuksie. Dobrze, że chociaż w 97 minucie Hutnik wyrównał bo byłoby bardzo niesprawiedliwie.

RR 2021-03-10 16:02:01

ale kopanina Hutnik z 4 powinien ich klepnąć zydki z tego to ligi mistrzów nie będzie grajcie tam gdzie gracie mniejszy wstyd dla Rzeszowa

Rzeszowianin 2021-03-10 16:04:19

90 plus 6 frajerzy ze stali.

Fx 2021-03-10 16:04:21

Gra stali masakra, jeden przypadkowy gol ratuje punkt bo Hutnik o klasę lepszy. Zero Pomysłu, zero ambicji. Wstyd

TylkoZKS 2021-03-10 16:18:04

Stal awans, Hutnik baraże, a Szydełko to dobry trener. Stalówka spadła przez pisowców a nie trenera Szydełkę.

Andrzej 2021-03-10 16:18:20

Ten mecz w wykonaniu Stali to żenada. Jak Hutnik nie wygrał ten mecz ? Bo jest kiepską drużyną. Ale na ryle dobrą by dokopać Stali. Walka o awans .... z czym do ludzi haha. Wiecej nie zapłacę transmisji i nie będę oglądał szmacianki w wykonaniu rzeszowian

MEm 2021-03-10 16:32:08

Szydełko to jednak dobry trener zrobił dobrą drużynę z ostatniej ekipy.

generał 2021-03-10 16:32:52

co drugi to ciapaty komentarza daje widac jak Stal Rzeszow wszystkich interesuje i tak ma byc podoba mi sie to,co drugiego boli Nasz Stal i tak ma byc niech im garrby puchna hee

herb Miasta to potwierdza Rzeszow Bialo Niebieka TWIERDZA

Leszek 2021-03-10 16:35:04

Pierwsza liga, pierwsza liga stal Rzeszów. Oj wy cholerskie dziady z trenerem z łapanki. Aż mi serce rośnie jak widzę wasze poczynania. Tylko RESOVIA!!!

Do generała 2021-03-10 16:38:33

Urodzony analfabeta. Tak piszą tylko te tłuki z wietnamskiej.

Antypejsovia 2021-03-10 16:43:13

Wynik lepszy niż gra.

VPN 2021-03-10 16:45:24

W którym roku zamierzacie się wygrzebać z tej 3 ligi?

Rr 2021-03-10 16:47:18

Dla takich meczów warto żyć frajery z aspiracjami na LM w 3 lidze nie potrafią wygrać z ostatnią drużyną tak się hartuje lafrajers

ZKS&RTS 2021-03-10 16:50:44

Kór....... wa to Dramat Goncerz dno Olejarka dno Piczara dno Obrona dno pomoc dno TRENEIRO z łapanki dno korw.....a PATALOGIA .. Nawt niema kogo pochwalic .

Gość 2021-03-10 17:00:30

Wlaźlik bierz analityka i w*********laj

Iks.de 2021-03-10 17:11:39

Jak to się stało że bramek tak mało? Hutnik stylowo jak Stal Mielec w ekstraklapie. Sytuacje są a nie ma bramek.

Andrzej Wu 2021-03-10 17:40:25

Jakie emocje ? 3 powinno być dla Hutnika, Skrzecz,Wolski , Olejarka czy wy wiecie po co na boisku jesteście?

Andrzej Wu 2021-03-10 17:40:26

Andrzej Wu 2021-03-10 17:40:29

Andrzej Wu 2021-03-10 17:40:32

~anonim 2021-03-10 18:08:42

Fajnie ze Stal inwestuje w młodzież Tylko co z tego wynika ? Czy ci chłopcy naprawde juz sa gotowi na walke o awans? Czy Stal to jest klub, gdzie trenerzy testują swoje pomysły? Tu potrzeba sprowadzić ambitnych wyróżniających się piłkarzy dla których wazny bedzie awans sportowy. Awans jest niezbędny dla dalszego rozwoju klubu. Jak dla mnie konieczne przewietrzenie szatni po sezonie i nowy doświadczony trener

Autor 2021-03-10 18:10:42

Olejarka nic się nie rozwija nie nadaje się na drugą ligę ,bramki na początku sezonu przyćmiły jego grę

Dąbrowskiego 1905 2021-03-10 18:57:53

W Polkowicach się dogadali z niedźwiedziem.

~anonim 2021-03-10 19:50:54

Gdzie jest bolec? Czy stal powinna znow prowadzic 4:0 po kwadransie? czy wciaz celem jest liga mistrzow w ciagu 5 lat, oh pardon juz tylko 3? :)

jaka placa taka praca 2021-03-10 19:56:54

za 20k miesiecznie tez nie chcialoby mi sie zbytnio biegac, murem za pilkarzami. liga mistrzow fajna sprawa, ale druga tez ciekawa.

Mam dość... 2021-03-10 23:57:52

Od dawna p.Kalisz zrobil sobie z klubu maszynkę do robienia pieniędzy nikt w klubie nie mysli o awansie tu chodzi zeby rozwinąć akademie wyszkolic paru zdolnych młodzieżowców i sprzedać na Polski lub zagraniczny rynek i kaska sie kreci. P. Kalisz z całym szacunkiem nie nadaje się do prowadzenia klubu to biznesmen jemu chodzi tylko o pieniadze smutne ale prawdziwe.
Kwestia czasu jak zawinie piete i odejdzie z klubu wszak ukladowiec z ratusza zrezygnował ze stanowiska a z nowym prezydentem tak łatwo nie będzie :(

Dawid HKS 2021-03-11 05:57:42

Kto pisze u was te artykuły? W pierwszej połowie drużyny nie srowrzyly groźnych akcji- dobre załączam skrót https://www.podkarpacielive.pl/pl/wydarzenia/27192,emocje-na-suchych-stawach-stal-rzeszow-stracila-wygrana-w-96-minucie
Pan lub pani redaktor do zwolnienia.

DawidHKS 2021-03-11 06:04:04

Gienek 2021-03-11 22:24:24

Skonczyliscie juz piesn ze hutnik awans mial z kapelusza?
Ciekawe ilu z was buraki dzialania robi po 3 razy dodajac komentarz

!!! 2021-03-12 16:36:17

Gdyby nie błąd bramkarza to byśmy byli tak jak po meczu z Lechem II

Nowe miasto 2021-03-12 20:06:48

Dokładnie. Kiedyś czytałem na rzeszow112.pl że stał wygrała... No i się zdemerwowalem A tu dzisiaj dopiero czytam że remis i jeszcze w takich okolicznościach hahahaha. Hamski jestem.ale.sie cieszę. Kalisz robię sobie tylko i wyłącznie maszynie do robienia kasy. To jest nienasycony bizmesmen wiem bo bliska osoba robi u niego. Ta osoba mówiła że zależy mu na dużej ilości sponsorach głównych byle dawali jak najwięcej A on tylko chce dokładać A później będzie wszystko dla niego co sprzeda. A sponsorom nowym opowiada bajki jakie to plany mają. Ten klub pchają takie kozły ofiarne jak ml, hartbex, itp. Piszcie o tym żeby ludzie wiedzieli .same firmy niech się dowiedzą. Nie może tak być. Pozdrawiam. Rzeszowska piłka w ekstraklasie!!!!