https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-10 13:27:36

2 liga piłkarska ma nowego sponsora. Będą darmowe transmisje na żywo

2 liga piłkarska podpisała umowę ze sponsorem tytularnym, jedną z polskich firm bukmacherskich. Umowa została podpisana na 2,5 roku, a jej najważniejszym założeniem będą darmowe transmisje na żywo z wszystkich meczów.
 
Przed kilkoma dniami doszło do podpisania umowy pomiędzy Stowarzyszenie Druga Liga Piłkarska, a jednym z polskich bukmacherów. Nazwy na razie nie ujawniamy - do czasu aż sami zainteresowani poinformują o tym oficjalnymi kanałami.

Kluby dostaną 1,5 mln zł na sezon

Umowa została podpisana na 2,5 roku. Według naszych informacji bukmacher ma zasilać konto 2 ligi kwotą 1,5 mln złotych na sezon. Pieniądze te mają zostać podzielone na wszystkie kluby.
 
W ramach umowy firma bukmacherska ma zająć się organizacją transmisji na żywo z wszystkich stadionów 2 ligi. Będą one dostępne dla kibiców za darmo właśnie na stronie bukmachera.

Transmisje na żywo i sztuczna inteligencja

Dużą innowacją, którą bukmacher zamierza wprowadzić na drugoligowy rynek jest wykorzystanie specjalnych bezobsługowych kamer, który będą nagrywać i transmitować mecz automatycznie.
 
Taki system wykorzystuje sztuczną inteligencję, która sama decyduje, który fragment boiska w danej chwili pokazywać. W praktyce oczywiście kamera będzie podążać za piłką.
 
Z podobnego rozwiązania od 2 lat korzysta Ekstraklasa SA - choć nagrania te wykorzystywane są głównie do analizy meczowej, a nie do transmisji telewizyjnych. Zobaczymy jak sprawdzi się to w 2 lidze.

Oficjalne informacje już wkrótce

Oficjalne informacje o nowym sponsorze powinny pojawić się wkrótce, być może jeszcze dziś. Transmisje na żywo natomiast będą wdrażane stopniowo. Mecze zbliżającej się kolejki mają być transmitowane tak jak do tej pory (czyli w systemie PPV za pośrednictwem platformy TVcom).
 
Jak nietrudno się domyślić jest to duże przedsięwzięcie logistyczne, więc nie wiemy tak naprawdę, kiedy ruszą pierwsze darmowe transmisje. Mamy też wątpliwości czy wszystkie stadiony w 2 lidze są gotowe infrastrukturalnie na zamontowanie takich kamer, no i, czy aby na pewno sztuczna inteligencja będzie potrafiła zastąpić pracę ludzi.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-03-10 14:42:52 3 1

Dziękuję za takie transmisje w małym okienku , gdzie nic nie widać :(

~anonim 2021-03-10 15:52:29 1 2

Transmisja ok, jak w czasie kowid 19 mam stać zzza płotem i z daleka oglądać transmisje to nie lepiej na telewizorku na melanżu swobodnie bez jakiś dziwolągów ?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij