http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-03-10 15:55:00

Daniel Jeleniewski, nowy zawodnik Cellfast Wilków Krosno: W tym roku jestem nastawiony na bardzo dobrą jazdę

fot: Cellfast Wilki Krosno
fot: Cellfast Wilki Krosno
Po konferencji prasowej udało nam się złapać także Daniela Jeleniewskiego, który został nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. Zobaczcie co nam powiedział.
 
Z nami jest Daniel Jeleniewski, nowy zawodni Cellfast Wilków Krosno. Pamiętam, że jak tworzył się klub Wilków Krosno, to odrazu na początku padło twoje nazwisko, że Daniel Jeleniewski, że jakoś działacze upatrzyli sobie ciebie. Minęły trzy lata i w końcu jesteś Wilkiem. Dlaczego tak długo i dlaczego w końcu? 
 
- Dlaczego w końcu to nie wiem, ja się z tego kontraktu naprawdę cieszę. Faktycznie, były jak tylko klub powstawał, nie ma co ukrywcać, gdzieś rozmawialiśmy z Grzegorzem na temat jazdy już wtedy w Krośnie. Dzisiaj te nasze drogi jakoś się rozwinęły. Ja przejeździłem te dwa lata w Łodzi, teraz doszliśmy do porozumienia bardzo szybko. Ja byłem zdecydowany, chciałem tutaj jeździć, tak więc to nie było żadnego namawiania i bardzo się cieszę.
 
Jak wyglądają twoje przygotowania w tym momencie?
 
-Tak jak już wcześniej mówiłem, przygotowania tak jak co roku są takie same. Czyli zajęcia ogólnorozwojowe, trening wielofunkcjonalny, specjalistyczny w naszym już kierunku i na nasze partie mięśni. Tyle ile możemy robić, to robimy to na sucho. Za chwilę gdzieś zaczniemy tym motocyklem, motocykle crossowe, bo to jest bardzo dobry trening przed motocyklem żużlowym, bo jednak każdy kontakt z motocyklem, to tego nie możemy zrobić nigdzie na sali, siłowni czy w żadnym klubie.
 
Czy jeździłeś już na nowym torze w Krośnie, na którym została wymieniona nawierzchnia? Jak ocenisz swoją znajomosć tego toru? Czy będzie dla ciebie problemem, że nie wyjedziecie dość szybko na ten tor i się nie zapoznacie z jego nawierzchnią po zimie? 
 
-Myślę, że jak tak tutaj rozmawiamy, to my potrzebujemy tak naprawdę, jeżeli będziemy w jakimś rytmie, będziemy jeździli, będzemy musieli nie ma co ukrywać, korzystać z innych ośrodków, już dużo wcześniej przed rozpoczęciem ligi. Żeby dopasować się do toru w Krośnie, to potrzebujemy dobrego tygodnia i jakiś tam nawet lekki sparing, żeby z kimś się tak sprawdzić tak na koniec. Jesteśmy gotowi do tych pierwszych zawodów, także to nie będzie jakimś wielkim problemem, tylko oby te prace się nie opóźniły, by termin o którym prezes mówi, gdzieś tam który jest tych kontraktach, to myślę, że to nie będzie problemem.
 
Co możesz obiecać kibicom Wilków przed sezonem 2021?
 
-Na pewno to, że będę przygotowany i dam z siebie wszystko. To jest sport, ale naprawdę w tym roku jestem nastawiony na bardzo dobrą jazdę, bo wiadomo, że oczekiwania też są i gdzieś to biorę trochę na siebie.
 
Zapis wywiadu możecie obejrzeć poniżej. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij