https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-09 18:16:03

Kody i bonusy od bukmachera STS

Podobne tematy zakłady bukmacherskie

Poszukujesz bukmachera z atrakcyjną ofertą bonusów i promocji dla nowych graczy? Zarejestruj konto w serwisie STS. Wykorzystaj specjalny kod promocyjny STS i otrzymaj nawet 1200 zł na zakłady. Dowiedz się, jak to zrobić.

Jak otrzymać bonus STS?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty promocyjnej buka, zarejestruj konto w serwisie STS. Podczas zakładania konta koniecznie wpisz kod promocyjny STS, który znajdziesz na stronie ZawodTyper.pl. Dzięki temu uzyskasz wyższą ofertę na początek: nawet 1200 zł na start od depozytu, 235 zł zakładu bez ryzyka, STS bonus bez depozytu w wysokości 25 zł oraz inne promocje.

Kod promocyjny STS na bonus od wpłaty do 1200 zł

STS proponuje nowym użytkownikom bonus od depozytu na start. Ten rodzaj promocji cieszy się szczególnym zainteresowaniem typerów ze względu na bardzo wysokie kwoty, które można otrzymać. W przypadku tego buka bonus powitalny 100% od wpłaty może wynieść nawet 1200 zł. Dodatkowe środki wpłyną na Twoje konto gracza po złożeniu pierwszego depozytu. Przyznana kwota wyniesie tyle, ile Twoja wpłata. Na przykład, jeżeli przelejesz na konto 600 zł, to dostaniesz kolejne tyle i łącznie będziesz miał do dyspozycji 1200 zł na zakłady u operatora STS.

Warunkiem skorzystania z promocji jest 3-krotny obrót środkami po minimalnym kursie wynoszącym 1.91. Po spełnieniu tych wymagań możesz typować zakłady.

STS bonus bez depozytu

Operator oferuje graczom również freebet bez depozytu w kwocie 25 zł. Aby skorzystać z darmowego zakładu, musisz obrócić 3 razy środkami bonusowymi po kursie minimalnym 1.91. W porównaniu z wymogami kilku innych buków warunek ten wydaje się łatwy do spełnienia. STS wyróżnia się więc pozytywnie ze swoją ofertą wśród konkurencji.

Zakład bez ryzyka

Wpisując podczas rejestracji specjalny kod prezentowany na stronie ZawodTyper.pl, otrzymasz dodatkowo bonus STS w postaci zakładu bez ryzyka. Kwota cashbacku wynosi maksymalnie 235 zł. Aby otrzymać bonus, należy wpłacić depozyt w wysokości przynajmniej 20 zł, a następnie postawić pieniądze z konta depozytowego na dowolny zakład. Jeżeli przegrasz zakład, to nic nie stracisz, natomiast jeśli wygrasz, środki należą do Ciebie. Suma cashbacku trafi na Twoje konto depozytowe i nie musisz nią obracać. Promocja obejmuje dowolne dyscypliny, w tym sporty wirtualne.

Wyższy bonus jest aktywny podczas ważnych wydarzeń sportowych, takich jak walki KSW, mecze reprezentacji Polski w piłkę nożną, rozgrywki Ligi Mistrzów oraz innych.

Bonusy na gry karciane

STS przygotował dla graczy atrakcyjne propozycje promocyjne, które są niedostępne u innych bukmacherów. Jedną z nich jest bonus na BetGames, czyli typowanie symulowanych gier karcianych, takich jak poker, wojna czy bakarat. Rozgrywki te przebiegają u buka STS w czasie rzeczywistym. Dzięki bonusowi bez ryzyka w wysokości 20 zł możesz bez obaw postawić zakład. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki, natomiast gdy wygrasz zakład – wszystkie środki są Twoje. Przed wypłatą cashbacka musisz jednak obrócić pieniądze 3 razy po minimalnym kursie 1.91.

undefined

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij