http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-03-09 15:44:00

Ireneusz Kwieciński, trener Cellfast Wilków Krosno: Szkolenie młodzieży ma ruszyć pełną parą

fot. Wilki Krosno
fot. Wilki Krosno
Ireneusz Kwieciński ponownie będzie trenerem żużlowej drużyny z Krosna. Zobaczcie co powiedział nam nowy szkoleniowiec Cellfast Wilków Krosno przed rozpoczęciem sezonu 2021.

- Powiem szczerze, że decyzja o powrocie nie była łatwa. Pierwsza liga to jednak wyzwanie. W podjęciu tej decyzji pomogło mi to, że szkolenie w klubie ma ruszyć pełną parą. To był jeden z powodów dla których tutaj jestem - powiedział nam nowy szkoleniowiec Cellfast Wilków Krosno, Ireneusz Kwieciński.
 
- W styczniu ogłosiliśmy nabór. Zgłosiło się kilkunastu młodych chłopców, którzy chcą zostać żużlowcami. Rozpoczęliśmy z nimi od razu zajęcia ogólnorozwojowe. Chcemy ich przygotować kondycyjnie do sezonu. Będą one trwać do końca marca. Wciąż nie wiadomo kiedy wyjedziemy na tor. Być może te zajęcia przedłużymy - dodaje Kwieciński.
 
Ponadto nowy opiekun Wilków Krosno opowiedział nam o porozumienie z drużyną z Przemyśla i poruszył aspekt wychowanków w składzie ekipy z Krosna. Całość dostępna poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij