2021-03-09 15:13:15

CLJ U-17. Stal Rzeszów minimalnie słabsza od Motoru Lublin

Stal Rzeszów (szare stroje) uległa Motorowi Lublin 2-3 w meczu 1. kolejki CLJ U-17 (fot. Robert Skalski)
Juniorzy młodsi Stali Rzeszów przegrali z Motorem Lublin 2-3 w inauguracyjnym meczu Centralnej Ligi Juniorów U-17.

Podopieczni Łukasza Cabaja przygodę w Centralnej Lidze Juniorów rozpoczęli od porażki z bardziej doświadczonym Motorem Lublin. Ale nie brakowało walki, co z pewnością może napawać optymizmem.

Do przerwy rzeszowianie przegrywali 0-1 po golu Macieja Łopuszyńskiego.

W 53. minucie do wyrównania doprowadził wprawdzie Aleksander Okoń, ale niedługo później gracze Motoru Lublin znów wyszli na prowadzenie po trafieniu Kamila Szabłowskiego.

W końcówce na 3-1 dla gości podwyższył Bartłomiej Donda, a rozmiary porażki Stali Rzeszów zmniejszył w doliczonym czasie gry Kacper Paśko.

0-1 Maciej Łopuszański (29)
1-1 Aleksander Okoń (53)
1-2 Kamil Szabłowski (64)
1-3 Bartłomiej Duda (88)
2-3 Kacper Paśko (90+3)

Stal Rzeszów: Bartłomiej Łyczek - Wesley Omuru, Adrian Pitaś, Kacper Pasko, Aleksander Okoń, Michał Opalski, Wiktor Potera (72. Oliwier Galara), Kacper Sumara, Kamil Mazur (65. Mateusz Popiela), Norbert Pempuś (72. Ksawier Popela), Szymon Stachowicz (46. Norbert Drążek).

Motor Lublin: Igor Bartnik (82. Jakub Chabrowski), Tomasz Lemiecha, Marcel Złomańczuk, Kamil Szabłowski (65. Miłosz Kutyła), Mikołaj Nosalski (88. Kornel Piwko), Michał Wojtowicz (75. Bartłomiej Donda), Igor Pytka (65. Kacper Tracz), Jonatan Wlizło (85. Grzegorz Nasalski), Klaudiusz Sypeń, Maciej Łopuszyński, Oliwier Jakubaszek.

Żółte kartki: Norbert Pempuś - Jonatan Wlizło, Oliwier Jakubaszek, Marcel Złomańczuk, Michał Wojtowicz.