https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-09 12:58:00

Leszek Ojrzyński po przegranym meczu z Piastem Gliwice: Już mam dosyć serdecznie takich sytuacji

Leszek Ojrzyński (na zdjęciu, z prawej) nie krył zdenerwowania po meczu z Piastem Gliwice (fot. Radosław Kuśmierz)
Leszek Ojrzyński (na zdjęciu, z prawej) nie krył zdenerwowania po meczu z Piastem Gliwice (fot. Radosław Kuśmierz)
PGE Stal Mielec przegrała na wyjeździe z Piastem Gliwice, choć prowadziła po pierwszej połowie. Leszek Ojrzyński po meczu był bardzo zdenerwowany.
 
-Już mam dosyć serdecznie takich sytuacji, że moja drużyna ma więcej stuprocentowych okazji do zdobycia bramki i albo remisuje albo prezegrywa. Tak naprawdę w pierwszej połowie moglśmy zamknąć ten mecz, bo mieliśmy jeszcze dwie znakomite sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy ich. Druga połowa zaczęła się nie pod nasze dyktando i nie tak chcieliśmy grać. Gospodarze tu stworzyli dwie groźne sytuacje i później niepotrzebnie faulowaliśmy na dwudziestym metrze, a to zawsze grozi bramką i taką dostaliśmy - powiedział Leszek Ojrzyński po meczu z Piastem Gliwice.
 
-Później zamiast gdzieś wybić piłkę to chcieliśmy krótko gdzieś podać i tutaj zrobiło się 2-1. W drugiej połowie mieliśmy trzy może cztery znakomite sytuacje do tego żeby zdobyć bramki, a te bramki dałyby nam przynajmniej remis albo i zwycięstwo. No ale jak w takich sytuacjach brakuje nam szczęścia, czasami umiejętności, czasami przeciwnik jest cwańszy od nas, no to niestety te mecze kończą się nie po naszej myśli. Tak jak wspomniałem, już mam dosyć tego i następny mecz gramy bardzo ważny i tu sami zgotowaliśmy sobie ten los i presja będzie jeszcze większa - stwierdził trenerer PGE Stali Mielec.
 
-My musimy być jeszcze skuteczniejsi i pewniejsi, bo innej opcji nie ma i wszystko jest w naszych głowach i nogach, bo sytuacja jest trudna, ale nie beznadziejna. Trzeba po męsku sobie porozmawiać, wyjaśnić pewne tematy i wziąć się do roboty, bo ten następny mecz jest dla nas kluczowy. O tym meczu na konferencji można chwilę sobie porozmawiać, mamy analizę na pierwszym spotkaniu po tym meczu z zespołem i tam się wypunktujemy dokładnie, bo można byłoby nas nazwać dosadnie, ale nie będę tego robił - dodał.
 
-Nie może być tak, że w taki sposób, w takich sytuacjach nie zdobywamy bramki. To jest trzeci mecz z kolei gdzie były niesamowite gdzieś okazje, a nawet w tym meczu bym powiedział, że metr od bramki. Nie widziałem powtórek, ale osiem strzałów mieliśmy celnych i każdy ten strzał był bardzo groźny. Gratuluje Piastowi, jest to drużyna mądra i której aż takie błędy prawda, w postaci rzutu wolnego czy w postaci szybkiego podania i nas skontrowania, no to niestety tak się kończy jak kończy - wyjaśniał.
 
-Jest kilku dobrych zawodników, zresztą mistrzów Polski i nie tylko z tą ekipą, ale i w innych klubach wiedzą na czym piłka polega i nas przechytrzyli. Tak jak wspomniałem, my byśmy te sytuacje zamienili, no to pal licho te dwie stracone bramki, ale byśmy zdobyli pewnie więcej, a przynajmniej jedną więcej, która by nam dała remis i znowu byśmy tu nie byli może do końca zadowoleni, ale zawsze jest lepszy jeden punkt jak w ogóle, a my dzisiaj nie zgarnęliśmy nic - zakończył.
 
Pełny zapis konferencji prasowej po meczu Piasta Gliwice z PGE Stalą Mielec jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 14

Rozwiąż działanie =

Stal 2021-03-09 15:24:47 6 0

Prawda jest taka że nigdy do tej pory tak frajerstwo nie przegrywali meczy. zmiany dokonywane przez ojrzyńskiego niestety są mega nietrafione. każda zmiana to osłabienie zespołu wprowadzenie dadoka i zjawiskiego to nieporozumienie

Resa 2021-03-09 15:05:54 3 1

Po kolejnym meczu zagwaratujecie sobie ostatnie miejsce w lidze ;)

Stal 2021-03-09 15:24:47 6 0

Prawda jest taka że nigdy do tej pory tak frajerstwo nie przegrywali meczy. zmiany dokonywane przez ojrzyńskiego niestety są mega nietrafione. każda zmiana to osłabienie zespołu wprowadzenie dadoka i zjawiskiego to nieporozumienie

STW 2021-03-09 17:31:08 4 0

bidne mielcocki,mielcocunie

maniek 2021-03-09 20:57:05 0 0

Reżimowe pupilki. Boisko weryfikuje, do tego wszyscy (np. ostatnio Płock, a nawet oni sami) grają tak, żeby spadli. I tak trzymać. No bo jak się nie trafia do pustej bramki....

xxx 2021-03-10 10:35:31 2 0

Nie jest żadną tajemnicą, że w Stali brakuje klasowego napastnika. Koniec. Kropka.

Siarka 2021-03-10 13:46:50 0 2

Rach Ciach Mielec głowa w piach :D Chata panowie , pakować manaty i marsz do drugiej ligi uważam za rozpoczęty!

TSP Podbeskidzie 2021-03-12 17:20:50 1 1

Czytam ... i czytam Wasze komentarze i z podziwu trudno mi wyjść . Po pierwsze macie jednego z najlepszych trenerów w Polsce , po drugie ,tyle sytuacji co miała Stal w ostatnich 4 meczach ,to żaden inny zespół nie może w połowie się równać! Walczycie z nami o byt w ekstraklasie ,ale nie oszukujmy się ... Nasze budżety są na 2 ligę i tylko przypadek zadecyduje ,która drużyna spadnie !!! Więcej wiary ,bo wyglądacie na boisku lepiej jak TSP ,tylko macie mniej szczęścia ,a to nie jest wina trenera ! Pozdrowienia z Bielska-Białej

!!! 2021-03-12 19:15:17 1 0

my też mamy dość przegrywania ale ty nie możesz na to zaradzić tylko klub

!!! 2021-03-13 10:07:28 1 3

Fanie podbeskidzia to nie jest strona sląlive tylko podkarpacielive co debilu nie umiesz czytać w*********laj se na śląwno

Do pajaca o nicku" !!! " - 2021-03-13 12:28:48 2 1

Panie pajacu, debilu - jak wolisz . Jeżeli takich kibiców ma Stal Mielec ,to współczuję ...:( Można naocznie zauważyć ,że poziom intelektualny wykracza poza ekstraklasę :) Co najwyżej proponuję Ci kibicowanie na pastwisku ,bo do tego taki głąb jak Ty się nadaje idealnie . Jeżeli myślisz ,że jesteś incognito,to się mylisz . Nie pozdrawiam .

!!! 2021-03-13 14:43:33 1 3

Ten się śmieje ten się śmieje ostatni śląsk jednym słowem hamy i świnie jeszcze będzie śp. podbeskidzie które zgniło z przestarzenia

!!! 2021-03-13 14:45:18 2 3

Krów w bielsko sranej jest dużo a pastwisk więcej niż na całym podkarpaciu

Do debila" !!!" 2021-03-13 17:07:00 2 0

Na Podkarpaciu żyją też porządni ludzie ,więc oszczędz im wstydu dzbanie . Nie będę się równał z Twoim poziomem ,bo nie jestem wstanie sięgnąć takiego dna jakie Ty prezentujesz. Idź lepiej przez las do najbliższej zzabki i kup sobie kolejny czteropak ,cobys ukoił ból . A tak swoją drogą ... Nie uciekłeś przypadkiem z psychiatryka ?

!!! 2021-03-15 06:50:45 0 0

Nie jestem ślepy tylko piszę co widać jak sobie kibicuje to niech kibicuje

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij