https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-08 20:34:00

Jarosław Piątkowski został nowym zawodnikiem Klimontowianki Klimontów! Ostatnio grał w Wiśle Sandomierz

Jarosław Piątkowski (na zdjęciu, w środku) został nowym zawodnikiem Klimontowianki Klimontów (fot. Radosław Kuśmierz)
Jarosław Piątkowski (na zdjęciu, w środku) został nowym zawodnikiem Klimontowianki Klimontów (fot. Radosław Kuśmierz)
Wiemy gdzie zagra Jarosław Piątkowski, legenda Wisły Sandomierz. Doświadczony pomocnik został nowym zawodnikiem Klimontowianki Klimontów.
 
Jarosław Piątkowski został nowym zawodnikiem Klimontowianki Klimontów, lidera świętokrzyskiej okręgówki. 38-latek w minionej rundzie występował w Wiśle Sandomierz. Jesienią w jej barwach rozegrał 16 spotkań oraz zdobył dwa gole. Doświadczony pomocnik zespół "niebiesko-biało-czerwonych" zasilił przed rundą wiosenną sezonu 2013/14.
 
Piłkarz w trakcie pobytu przy Koseły 3a uzbierał 168 meczów, w których strzelił 23 bramki oraz zaliczył kilkadziesiąt asyst. Piłkarz wraz z zespołem Wisły w sezonie 2014/15 wygrał 3 ligę małopolsko-świętokrzyską, co dało przepustkę do baraży o awans do 2 ligi. Tam jednak nieudało się pokonać Radomiaka Radom.
 
Ponadto wraz z ekipą z Sandomierza, dwukrotnie sięgał po tryumf w Pucharze Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, a także w sezonie 2016/17 świętował awans do 3 ligi gr. IV. 38-latek pierwsze kroki stawiał w ekipie z Klimontowa. Pomocnik przed sezonem 1999/2000 przeniósł się do Siarki Tarnobrzeg. Zawodnik ponadto grał także w Koronie Kielce, ŁKS-ie Łódź, Zagłębiu Sosnowiec, Resovii, Stali Stalowa Wola oraz Karpatach Krosno

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij