https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-08 14:53:00

Sławomir Majak, opiekun Siarki Tarnobrzeg: Chłopaki zostawili masę zdrowia grając godzinę w dziesięciu

fot. iTV Wisła
fot. iTV Wisła
Siarka Tarnobrzeg pokonała Lewart Lubartów 1-0 pomimo gry w osłabieniu. Zobaczcie co po meczu powiedział opiekun "Siarkowców", Sławomir Majak.
 
- Mecz był bardzo zacięty i wyrównany. O przebiegu meczu również zdecydowała czerwona kartka w pierwszej części gry. Musieliśmy zdecydowanie inaczej zagrać. Nie wdając się w większe szczegóły chciałbym podziękować mojemu zespołowi. Chłopaki zostawili na boisku masę zdrowia grając ponad godzinę w dziesięciu, a ostatnie dziesięć minut w dziewiątkę. Szacunek dla nich, że potrafili po porażce z Wisłoką potrafili się przeciwstawić i tę grę ułożyć - powiedział Sławomir Majak po zwycięstwie nad Lewartem Lubartów.
 
- Drużyna gości po za dośrodkowaniami w pole karne nie stworzył żadnej sytuacji do zdobycia bramki. Tym bardziej cieszy, że to nasze ustawienie, zaangażowanie, walka i ambicja zaowocowały trzema punktami - zakończył opiekun Siarki Tarnobrzeg.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

red 2021-03-08 15:57:44 0 1

a majak to nie jest już treneren siarki? a ok, tam jest potrzebny opiekun nie trener; ciekawe jak oni radzą sibie na światłach- też z opiekunem?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij