http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-30 15:54:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-3

Stal Stalowa Wola zremisowała z KS-em Wiązownica (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola zremisowała z KS-em Wiązownica (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola rozegrała dziś dwa sparingi. W pierwszym podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonali Wisłę Sandomierz, natomiast w drugim zremisowali z KS-em Wiązownica.
 
Stal Stalowa Wola w drugim dzisiejszym sparingu zmierzyła się z KS-em Wiązownica, beniaminkiem 3 ligi gr. IV. W pierwszym zaś, podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonali Wisłę Sandomierz 2-1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 1. minucie, a na listę strzelców wpisał się Maciej Wojtak. To widocznie podrazniło ekipę dowodzoną przez Jacka Piszczka, która ruszyła do odrabiania strat.
 
Ekipa z Wiązownicy do wyrównania doprowadziła sześć minut później, a do siatki trafił Kacper Rop. W pierwszej odsłonie padła jeszcze jedna bramka, której autorem był Arkadiusz Kasia i to ekipa "czerwono-białych" w lepszych humorach schodziła na przerwę. "Stalówka" po zmianie stron ruszyła do ataku i w 50. minucie wyrównała za sprawą zawodnika testowanego.
 
Oba zespoły liczyły tego dnia na zwycięstwo. Ekipa Jacka Piszczka cały czas szukała gola numer trzy i w końcu go znalazła. Jego strzelcem w 72. minucie okazał się Patryk Róg, który dał prowadzenie swojej drużynie. Ostatnie słowo tego dnia należało jednak do "zielono-czarnych", którzy po chwili doprowadzili do wyrównania, za sprawą Wiktora Stępniowskiego.
 
Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-3 (1-2)
 
1-0 Maciej Wojtak (1)
1-1 Kacper Rop (7)
1-2 Arkadiusz Kasia (42)
2-2 Zawodnik testowany (50)
2-3 Patryk Róg (72)
3-3 Wiktor Stępniowski (73)
 
Stal Stalowa Wola: Siudak – Jarosz, Zawodnik testowany, Zięba, Tłuczek, Lebioda, Wojtak, Stępniowski, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany oraz Korziewicz
 
KS Wiązownica: Słysz - Mac, Zawodnik testowany, Gliniak, Bentkowski, Kmiotek, Janiczak, Michalik, Zawodnik testowany, Rop, A. Kasia oraz Cynar, Sokolenko, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, H. Kasia, Zawodnik testowany, Lorenc, Gil, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Róg

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

franek 2021-01-30 17:13:07 4 8

Tytuł powinien raczej brzmieć ''Stal II Stalowa Wola zremisowała z Wiązownicą."

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij