2021-01-30 15:54:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-3

Stal Stalowa Wola zremisowała z KS-em Wiązownica (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola rozegrała dziś dwa sparingi. W pierwszym podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonali Wisłę Sandomierz, natomiast w drugim zremisowali z KS-em Wiązownica.

Stal Stalowa Wola w drugim dzisiejszym sparingu zmierzyła się z KS-em Wiązownica, beniaminkiem 3 ligi gr. IV. W pierwszym zaś, podopieczni Jaromira Wieprzęcia pokonali Wisłę Sandomierz 2-1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 1. minucie, a na listę strzelców wpisał się Maciej Wojtak. To widocznie podrazniło ekipę dowodzoną przez Jacka Piszczka, która ruszyła do odrabiania strat.

Ekipa z Wiązownicy do wyrównania doprowadziła sześć minut później, a do siatki trafił Kacper Rop. W pierwszej odsłonie padła jeszcze jedna bramka, której autorem był Arkadiusz Kasia i to ekipa "czerwono-białych" w lepszych humorach schodziła na przerwę. "Stalówka" po zmianie stron ruszyła do ataku i w 50. minucie wyrównała za sprawą zawodnika testowanego.

Oba zespoły liczyły tego dnia na zwycięstwo. Ekipa Jacka Piszczka cały czas szukała gola numer trzy i w końcu go znalazła. Jego strzelcem w 72. minucie okazał się Patryk Róg, który dał prowadzenie swojej drużynie. Ostatnie słowo tego dnia należało jednak do "zielono-czarnych", którzy po chwili doprowadzili do wyrównania, za sprawą Wiktora Stępniowskiego.

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica 3-3 (1-2)

1-0 Maciej Wojtak (1)
1-1 Kacper Rop (7)
1-2 Arkadiusz Kasia (42)
2-2 Zawodnik testowany (50)
2-3 Patryk Róg (72)
3-3 Wiktor Stępniowski (73)

Stal Stalowa Wola: Siudak – Jarosz, Zawodnik testowany, Zięba, Tłuczek, Lebioda, Wojtak, Stępniowski, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany oraz Korziewicz

KS Wiązownica: Słysz - Mac, Zawodnik testowany, Gliniak, Bentkowski, Kmiotek, Janiczak, Michalik, Zawodnik testowany, Rop, A. Kasia oraz Cynar, Sokolenko, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, H. Kasia, Zawodnik testowany, Lorenc, Gil, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Róg