https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-30 18:20:00

Kacper Pietrzyk został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola!

Kacper Pietrzyk został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola (fot. Krzysztof Nowaliński/Stal Stalowa Wola PSA)
Kacper Pietrzyk został nowym zawodnikiem Stali Stalowa Wola (fot. Krzysztof Nowaliński/Stal Stalowa Wola PSA)
Kacper Pietrzyk został nowym zawodnkiem trzecioligowej Stali Stalowa Wola. 21-letni obrońca ostatnio występował w Olimpii Grudziądz.
 
Kacper Pietrzyk został nowym zawodnikiem trzecioligowej Stali Stalowa Wola. To pierwsze wzmocnienie ekipy z Hutniczej 10A. 21-letni obrońca ostatnio występował w Olimpii Grudziądz. Jesienią rozegrał trzynaście spotkań ligowych, a ponadto na swoim koncie ma także dwa mecze w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.
 
Nowy nabytek "Stalówki" pierwsze kroki stawiał w Plonie Garbatka-Letnisko. Kolejnym klubem w jego karierze był Energetyk Junior Kozienice, gdzie przeszedł przed sezonem 2009/10. Ponadto grał także w Broni Radom, Legii Warszawa oraz Radomiaku Radom.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

kierownik mops 2021-01-31 10:01:30 1 5

mega transfer hehe byle by bylo

Hej Stal! 2021-02-01 09:39:01 3 0

Bardzo dobra wymiana za Witasika, perpsektywiczny, ale już ograny obrońca, na takich trzeba stawiać. Piszą na forach że spokojnie mógłby grać wyżej. Transfer na plus. Powodzenia Kacper w zielono-czarnych barwach!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij