https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-30 21:03:00

Rawlplug Sokół Łańcut wygrał z Dzikami Warszawa

Rawlplug Sokół Łańcut pokonał na wyjeździe Dziki Warszawa (fot. Rawlplug Sokół Łańcut)
Rawlplug Sokół Łańcut pokonał na wyjeździe Dziki Warszawa (fot. Rawlplug Sokół Łańcut)
Rawlplug Sokół Łańcut pokonał wyjeździe Dziki Warszawa. Podopieczni Dariusza Kaszowskiego w dobrych humorach wrócą na Podkarpacie.
 
Rawlplug Sokół Łańcut jako pierwszy objął prowadzenie w meczu z Dzikami Warszawa, a następnie wypracował przewagę, którą starał się utrzymywać. Miejscowi starali się zagrozić ekipie Dariusza Kaszkowskiego, która jednak panowała nad sytuacją. Niebiezpiecznie się zrobiło w końcówce pierwszej kwarty, gdy ekipa Pawła Turkiewicza doprowadziła do remisu po 16.
 
To widocznie podrażniło "żółto-czarnych", którzy w końcówce mocniej przycisnęli i po pierwszych dzisiesięciu minutach wygrywali 21-16. Łańcucianie po krótkiej przerwie jeszcze bardziej odjechali ekipie Dzików. Gospodarze jednak nie zamierzali się poddawać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Podkarpacka ekipa kontrolowała jednak sytuacje i utrzymywała przewagę.
 
Zespół dowodzony przez Dariusza Kaszowskiego w końcówce jeszcze mocniej dokręcił śrubę i po drugiej kwarcie wygrywał jedenastina punktami. Po zmianie stron, Sokół Łańcut przeważał, ale ekipa z Warszawy cały czas próbowała zmniejszyć straty. To się nie udało, a zespół z Podkarpacia w dobrych humorach oczekiwał na ostatnie dziesięć minut.
 
Dziki próbowały jeszcze powalczyć w czwartej kwarcie, ale "żółto-czarni" nie dali dojść za bardzo do słowa ekipie z Warszawy. Balast punktowy miejscowych był bardzo duży i wcale się nie zmniejszał. Dzielna walka podopiecznych Pawła Turkiecza nie wystarczyła, którzy musieli uznać wyższosć Rawlplug Sokoła Łańcut, który wygrał 96-74.
 
Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut 74-96 (16-21, 14-20, 25-28, 19-27)
 
Dziki Warszawa: Krefft 22, Grochowski 9, Wojtyński 0, Piliszczuk 2, Marchoff 0, Kucharski, Jarmałowicz 4, Tokarski 0, Zozuń, Gospodarek 20, Dębski 13, Koźluk 4
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Inglot, Zaguła 18, Fraś 10, Kulikowski 10, Karolak 3, Małgorzaciak 30, Klima 5, Pełka 9, Majka 1, Czerwonka 10
 
Sędziowali: Marcin Gawron, Bartłomiej Chodorowski, Damian Wiaderny
 
Komisarz: Michał Lesiński

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij