https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-30 18:01:00

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał BKS BOSTIK Bielsko-Biała

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał BKS BOSTIK Bielsko-Biała (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał BKS BOSTIK Bielsko-Biała (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów ugrał komplet oczek w starciu z BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Podopieczne Stephana Antigi wygrały 3-0.
 
Dzisiejsze spotkanie Developresu SkyRes Rzeszów z BKS BOSTIK Bielsko-Biała od początku było wyrównane, a oba zespoły szły cios za cios. Z czasem to jednak podopieczne Stephana Antigi odskoczyły przyjezdnym. Drużyna z województwa śląskiego próbowała jeszcze nawiązać walkę, jednak popularne "Rysice" pewnie wygrały 25-15.
 
Podrażnione bielszczanki chciały się zrewanżować, zaś gospodynie zamierzały podwyższyć prowadzenie. Drugi set był jednak wyrównany, a wynik kręcił się wokół remisu. Mecz był bardzo zacięty, a oba zespoły dzielnie walczyły. W końcówce Developres odskoczył przyjezdnym i ostatecznie wygrał, a dzieła zniszczenia dokonała Kiera Van Ryk.
 
Rzeszowianki w trzecim secie chciały szybko zamknąć sprawę i pewnie wygrać. Początek ułożył się doskonale, bowiem "Rysice" szybko objęły prowadzenie 4-1. Z czasem jednak przewaga zaczęła topnieć, aż w końcu BKS doprowadził do wyrównania. To widocznie podrażniło podopieczne Stephana Antigi, które szybko odzyskały prowadzenie, a nastepnie włączyły piąty bieg i odskoczyły.
 
Ekipa z Bielska-Białej próbowała jeszcze zmniejszyć stratę do zespółu z Podkarpacia, jednak ten pewnie kroczył po zwycięstwo. Przyjezdne starały się napsuć krwi drużynie z Rzeszowa, która jednak zachowała spokój i wygrała 25-21, a mecz zakońćzyła Aleksandra Rasińska potężną bombą i tym samym "Rysice" pewnie zwyciężyły 3-0.
 
Developres SkyRes Rzeszów - BKS BOSTIK Bielsko-Biała 3-0 (25-15, 25-22, 25-21)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij