2021-01-30 19:21:00

Sparing: Stal II Mielec - Start Rymanów 3-2

Rezerwy Stali Mielec pokonały Start Rymanów (fot. Konrad Kwolek)
Rezerwy Stali Mielec mają za sobą całkiem udaną sobotę. Podopieczni Janusza Hynowskiego najpierw rozbili ekipę Stali Nowa Dęba, a następnie wygrali ze Startem Rymanów.

Rezerwy Stali Mielec w sobotę rozegrały dwa mecze kontrolne. W pierwszym, podopieczni Janusza Hynowskiego rozbili Stal Nowa Dęba aż 10-2. W drugim nastomiast, "biało-niebiescy" mierzyli się ze Startem Rymanów. Przedstawiciel krośnieńskiej okręgówki do przerwy prowadził 2-0 i wydawało się, że to ekipa Szymona Gołdy wygra to spotkanie. Po przerwie role się odwróciły, a zespół z Mielca strzelił trzy gole. Dublet ustrzelił Michał Pyryt, a ponadto do siatki trafił Dawid Mazurkiewicz.

Stal II Mielec - Start Rymanów 3-2 (0-2)

Bramki dla Stali II Mielec: Michał Pyryt (dwie), Dawid Mazurkiewicz