https://www.dikyspray.pl/


2021-01-30 16:53:00

Suzuki 1 Liga: Dziki Warszawa - Rawlplug Sokół Łańcut [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Rawlplug Sokół Łańcut na wyjeździe zagra z Dzikami Warszawa (fot. Patryk Górecki)
Rawlplug Sokół Łańcut na wyjeździe zagra z Dzikami Warszawa (fot. Patryk Górecki)
Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Dzikami Warszawa a Rawliplug Sokołem Łańcut jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 Rawlplug Sokół Łańcut na wyjeździe zagra z Dzikami Warszawa w meczu 21. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego do dzisiejszego spotkania podchodzą w bardzo dobrych humorach, bowiem w minionej kolejce, pokonali Deckę Pelplin. Dziś żółto-czarni z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Rywal ekipy z Łańcuta przed meczem ma nienajlepsze nastroje, bowiem ostatnio przegrał na wyjeździe z Księżakiem Łowicz. Zapowiada się więc ciekawe starcie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij