https://www.dikyspray.pl/


2021-01-30 16:36:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - Zetkama Doral Nysa Kłodzko [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra dziś u siebie z Zetkama Doral Nysą Kłodzko (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra dziś u siebie z Zetkama Doral Nysą Kłodzko (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 21. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Zetkama Doral Nysą Kłodzko jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 Miasto Szkła Krosno zagra u siebie z Zetkama Doral Nysą Kłodzko w meczu 21. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego w minionej kolejce odnieśli bardzo ważne zwycięstwo nad GKS-em Tychy i dziś z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Jeśli chodzi zaś o zespół z województwa dolnośląskiego, to ten nie ma najlepszych nastrojów. Kłodzczanie bowiem ostatnio pzegrali u siebie z Pogonią Prudnik
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij