https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-13 19:21:00

Arkadiusz Kasia przebywa na testach w Puszczy Niepołomice! Jesienią grał w KS-ie Wiązownica

Arkadiusz Kasia przebywa na testach w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice (fot. KS Wiązownica)
Arkadiusz Kasia przebywa na testach w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice (fot. KS Wiązownica)
Arkadiusz Kasia jest testowany przez Puszczę Niepołomice. Pomocnik KS-u Wiązownica wystąpił w dzisiejszym meczu sparingowym z ekstraklasową Cracovią.
 
Arkadiusz Kasia przebywa na testach w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice, której szkoleniowcem jest doskonale znany na Podkarpaciu Tomasz Tułacz. 19-letni pomocnik wystąpił w dzisiejszym sparingu z Cracovią, wygranym przez ekipę z Krakowa 3-1. Zawodnik w rundzie jesiennej występował w KS-ie Wiązownica. Na trzecioligowych boiskach rozegrał 19 spotkań oraz zdobył jednego gola.
 
Pomocnik testowany przez ekipę z województwa małopolskiego, pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w ekipie z Wiązownicy, której jest wychowankiem. Kolejnym klubem w karierze młodego zawodnika był JKS 1909 Jarosław, gdzie występował do końca sezonu 2011/12. Ponadto grał także w Stali Rzeszów oraz Wiśle Kraków
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij