https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-14 11:53:00

Leonid Otczenaszenko oraz Szymon Kobusiński testowani w klubach z Fortuna 1 ligi

Leonid Otczenaszenko przebywa na testach w GKS-ie Bełchatów (fot. Radosław Kuśmierz)
Leonid Otczenaszenko przebywa na testach w GKS-ie Bełchatów (fot. Radosław Kuśmierz)
Leonid Otczenaszenko oraz Szymon Kobusiński przebywają na testach w klubach z Fortuna 1 ligi. Obaj zawodnicy w przeszłości występowali w Stali Rzeszów.
 
Szymon Kobusiński oraz Leonid Otczenaszenko rozpoczęli testy w klubach z Fortuna 1 ligi. Obaj zawodnicy w przeszłości występowali w Stali Rzeszów, z którą wywalczyli awans do 2 ligi. 27-letni Otczenaszenko sprawdzany jest w GKS-ie Bełchatów, natomiast 22-letni Kobusiński testowany jest przez Puszczę Niepołomice.
 
Otczenaszenko w Stali występował w seonie 2018/19 i w jej barwach rozegrał 32 mecze ligowe. W rundzie jesiennej natomiast był zawodnikiem GKS-u 1962 Jastrzębie, jednak nie rozegrał żadnego spotkania na pierwszoligowym froncie. Golkiper jest wychowankiem Motoru Lublin. Kolejnym klubem w jego karierze była Wisła Puławy, a ponadto grał także w Koronie Kielce.
 
Kobusiński przy Hetemańskiej 69 spędził rundę wiosnenną sezonu 2018/19. W barwach ekipy z Rzeszowa rozegrał 11 spotkań oraz strzelił dwa gole. Napastnik jesien spędził w trzecioligowej Lechii Zielona Góra. Piłkarz w minionej rundzie uzbierał 17 meczów oraz siedemnastokrotnie wpisał się na listę strzelców.
 
Piłkarz urodzony w Słubicach, pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawał w Syrenie Cybinka. Kolejnym klubem w jego karierze była Perła Cybinka. Ponadto grał także w Polonii Słubice, UKP Zielona Góra, Falubazie Zielona Góra oraz Garbarni Kraków.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij