https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-14 08:50:00

Rusza nabór do redakcji podkarpacieLIVE.pl. Zgłoś się!

Redakcja serwisu podkarpacieLIVE rozpoczyna nabór. Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, interesujesz się sportem w województwie podkarpackim, lubelskim, świętokrzyskim lub małopolskim i chcesz nam pomóc w budowaniu największego serwisu internetowego w regionie - zapraszamy.
 
Oprócz piłki nożnej piszemy również o innych sportach na terenie Podkarpacia - m.in. o siatkówce, żużlu, piłce ręcznej czy koszykówkce.
 
Wiekszość pracy u nas odbywa się w weekendy, bo właśnie wtedy w sporce najwięcej się dzieje. Szukamy, więc osób które mogą poswięcić swój czas w sobotę i niedzielę. Od kandydatów nie jest wymagamy doświadczenia w pracy w mediach czy wiedza techniczna.
 
Czego oczekujemy? Pasji do sportu, trochę wolnego czasu oraz chęci do nauki i rozwoju. Co oferujemy? Możliwość rozwoju, bezcenne doświadczenie oraz pracę w grupie pasjonatów sportu.
 
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany wyślij maila na adres kontakt@podkarpacielive.pl lub odezwij się do nas przez naszą stronę na Facebooku - PodkarpacieLive.
 
W mailu lub wiadomości napisz swoję imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego, rok urodzenia oraz miasto zamieszkania. Napisz także czym się kierowałeś zgłaszając się do nas, jakie umiejętności możesz zaoferować jako przyszły redaktor. Opisz jak wygląda Twoja dyspozycyjność i czym aktualnie się zajmujesz (szkoła, studia, praca i ew. inne stałe zajęcia) oraz wymień ewentualnie doświadczenie.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

ciekawski 2021-01-14 09:09:05 1 0

Czy jest jakaś rekompensata poniesionych kosztów.

wALDI 2021-01-14 10:55:48 0 0

nIK SIE Z WAS NIE NADAJE ja jestem najlepszy z wszystkich

Stary Małpiszon 2021-01-17 13:21:36 0 0

Rozumiem, że podstawowym warunkiem aplikowania jest bycie kibicem zardzewiałków spod Lidla?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij