2021-01-13 21:58:00

Kamil Kościelny kontuzjowany. Obrońca PGE Stali Mielec nie zagra do końca sezonu

Kamil Kościelny nie zagra do końca sezonu (fot. PGE Stal Mielec)
Kamil Kościelny nie zagra do końca sezonu (fot. PGE Stal Mielec)
Kamil Kościelny nie zagra do końca sezonu. Obrońca PGE Stali Mielec odniósł kontuzję podczas ostatniego treningu przed wyjazdem drużyny na obóz przygotowawczy do Turcji.
 
Kamil Kościelny nie zagra do końca sezonu - poinformowała oficjalna strona PGE Stali Mielec. Obrońca odniósł kontuzję podczas ostatniego treningu przed wyjazdem drużyny na obóz przygotowawczy do Turcji. 29-latek w najbliższych dniach przejdzie zabieg uszkodzonych struktur. Zawodnik jesienią rozegrał 14 spotkań w PKO Ekstraklasie oraz dołożył dwa występy w Fortuna Pucharze Polski.
 
-Po szczegółowych badaniach i diagnozach okazało się, że u Kamila doszło do uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego ACL oraz uszkodzenia łąkotki. Następnie czeka go około 5 miesięcy rehabilitacji, dlatego w tym sezonie już nie zobaczymy Kamila na boisku - powiedział na łamach oficjalnej strony Łukasz Cierpich, fizjoterapeuta PGE Stali Mielec.
 

Potwierdziły się najbardziej pesymistyczne przewidywania :(

Opublikowany przez PGE FKS Stal Mielec Środa, 13 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij