https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-13 18:52:00

Paweł Tomczyk został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź! Jesienią występował w PGE Stali Mielec

Paweł Tomczyk został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź (fot. Radosław Kuśmierz)
Paweł Tomczyk został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź (fot. Radosław Kuśmierz)
Paweł Tomczyk został nowym zawodnikiem pierwszoligowego Widzewa Łódź. Napastnik do beniaminka Fortuna 1 ligi przechodzi na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań. Jesienią występował w PGE Stali Mielec.
 
Paweł Tomczyk został nowym zawodnikiem pierwszoligowego Widzewa Łódź, z którym związał się umową do 31 grudnia 2022 roku. 22-letni napastnik w rundzie jesiennej występował w PGE Stali Mielec. Na boiskach PKO Ekstraklasy uzbierał 11 występów oraz zdobył jednego gola. Ponadto na swoim koncie ma jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski, w którym raz wpisał się na listę strzelców.
 
Snajper do beniaminka Fortuna 1 ligi przenosi się na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań, gdzie spędził niemal całą karierę. Przy Bułgarskiej przeszedł niemal wszystkie szczeble od zespołu junirów do pierwszej drużyny, w której zadebiutował w sezonie 2016/17, w którym zanotował cztery występy w piłkarskiej elicie. W kolejnym sezonie zawodnik był wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie w Nice 1 lidze rozegrał 31 spotkań oraz strzelił 11 goli.
 
Zawodnik sezon 2018/19 rozpoczął w Lechu i w rundzie jesiennej rozegrał 10 spotkań ligowych, w których zdobył dwa gole. Wiosnę natomiast spędził w Piaście Gliwice, w barwach którego uzbierał cztery występy oraz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Warto wspomnieć że piłkarz z ekipą "Piastunek" świętował mistrzostwo Polski.
 
Napastnik w kolejnym sezonie był głównie rezerwowym ekipy z Poznania. Piłkarz na boiskach piłkarskiej elity pojawiał się w sumie 15 razy oraz zdobył trzy gole. Ponadto na swoim koncie ma dwa występy w Totolotek Pucharze Polski, a także mecze w drugoligowych rezerwach "Kolejorza". 22-latek na trzecim szczeblu rozgrywkowym zagrał 12 spoktań oraz strzelił sześć bramek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij