https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-13 18:33:00

Texom Sokół Sieniawa rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny

Texom Sokół Sieniawa rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej (fot. Patryk Górecki)
Texom Sokół Sieniawa rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej (fot. Patryk Górecki)
Texom Sokół Sieniawa rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Ryszarda Kuźmy we wtorek odbyli testy wytrzymałościowe oraz wydolnościowe.
 
Texom Sokół Sieniawa we wtorek rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny w 3 lidze gr. IV. Wicelider rozgrywek w ramach pierwszych zajęć odbył testy wytrzymałościowe oraz wydolnościowe. Podopieczni Ryszarda Kuźmy w zimie mają w planach rozegrać osiem gier kontrolnych. Pierwsza odbędzie się 23 stycznia, a rywalem będzie drugoligowa Stal Rzeszów.
 
Biało-niebiescy nie zamierzają próżnować w zimowym okresie przygotowawczym. Opiekun Sokoła zaplanował bowiem mecze towarzyskie z ekipami z różnego szczebla rozgrywkowego. Ekipa z Sieniawy zagra m.in. z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. Sparingowy maraton zakończy potyczka z KS-em Wiązownica, która odbędzie się 27 lutego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

KIBIC 2021-01-14 11:36:19 0 0

KASPERKOWICZ AUU

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij