https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-01-13 15:42:00

Michał Kitliński zostanie zawodnikiem Hutnika Kraków? Jesienią występował w Texom Sokole Sieniawa

Michał Kitliński może zostać nowym zawodnikiem Hutnika Kraków (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Kitliński może zostać nowym zawodnikiem Hutnika Kraków (fot. Radosław Kuśmierz)
Michał Kitliński może zostać nowym zawodnikiem drugoligowego Hutnika Kraków. 25-letni pomocnik ma za sobą bardzo udaną rundę w barwach Texom Sokoła Sieniawa.
 
Michał Kitliński znalazł się w kręgu zainteresowań drugoligowego Hutnika Kraków. 25-letni pomocnik ostatnio występował w trzecioligowym Texom Sokole Sieniawa. Piłkarz urodzony w Kozienicach ma za sobą bardzo udaną rundę, bowiem w biało-niebieskich barwach rozegrał 17 spotkań oraz pięciokrotnie pokonywał bramkarza rywali.
 
Zawodnik pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Stali Rzeszów, gdzie grał do końca rundy jesiennej sezonu 2011/12. Następnie przeniósł się do MSP Szamotuły. Pomocnik ponadto występował także w Pogoni Siedlce, ROW-ie 1964 Rybnik, Legionovii Legionowo, Garbarni Kraków, Stali Stalowa Wola oraz włoskim AC Este.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Bxbxbx 2021-01-13 16:03:00 3 0

Hutnik pozyska... 4 news o takim samym tytule... wy Znacie jakieś inne słowa, niż pozyska!

kibic 2021-01-15 12:55:49 3 0

Tytuł, że najlepszy piłkarz Sokoła odchodzi do Hutnika jest trochę na wyrost bo jest nie fer wobec innych zawodników Sokoła, którzy tworzą zespół i nie jest to zespół indywidualności. A jeśli już to dziwne, że podkarpacieLIVE nie zauważyło, że trzech zawodników Sokoła Zając, Kapuściński i Purcha znalazło się w jedenastce jesieni III ligi IV grupy w ogólnopolskim tygodniku Piłka Nożna.

Poinformowany 2021-01-15 14:06:56 0 0

Szydełko na początku grudnia był w programie Podkarpacia live razem z Myśliwcem. Na pytanie kto zrobił na nim największe wrażenie z zawodników 3 ligii odparł , że swoich nie ocenia i poza Stalówką to był Kitliński i Trochim. Nic więc dziwnego , że jak został szkoleniowcem Hutnika to chce ściągnąć do siebie Kitlinskiego.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij