https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-13 10:36:00

Mateusz Reczulski może trafić do KS-u Wiązownica. Ostatnio grał w Hutniku Kraków

Mateusz Reczulski może trafić do KS-u Wiązownica (fot. Hutnik Kraków)
Mateusz Reczulski może trafić do KS-u Wiązownica (fot. Hutnik Kraków)
Mateusz Reczulski może zostać wypożyczony z Hutnika Kraków do KS Wiązownica. 21-latek zagrał w obecnym sezonie w ośmiu meczach 2 ligi.
 
KS Wiązownica jest zainteresowana sprowadzeniem na zasadzie wypożyczenia zawodnika Hutnika Kraków, Mateusza Reczulskiego. Na twitterze ekipy z Nowej Huty nawet pojawiła się informacja, że transfer został dokonany, ale prezes ekipy z Wiązownicy dementuje te informacje. - Jeszcze nic nie jest pewne - powiedzła nam Ernest Kasia.
 
Reczulski występuje na pozycji pomocnika. W sezonie 2020/21 wystąpił w ośmiu meczach 2 ligi, w tym aż sześciokrotnie wychodził w pierwszym składzie. 21-latek urodził się w stolicy województwa małopolskiego, a pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w Polonii Kraków. Kolejnym klubem w jego karierze był Hutnik Nowa Huta, gdzie przeniósł się przed sezonem 2010/11. Zawodnik ponadto grał także w Progresie Kraków oraz Michałowiance Michałowice
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij