https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-14 19:24:00

Jakub Cielebąk został wypożyczony do Avii Świdnik! Jesienią grał w Górniku Łęczna

Jakub Cielebąk został wypożyczony do Avii Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Jakub Cielebąk został wypożyczony do Avii Świdnik (fot. Avia Świdnik)
Jakub CIelebąk został wypożyczony do trzecioligowej Avii Świdnik. 18-letni napastnik jesienią znajdował się w kadrze Górnika Łęczna.
 
Jakub Cielebąk został wypożyczony do trzecioligowej Avii Świdnik, gdzie będzie grał do końca sezonu. 18-letni napastnik jesienią znajdował się w szerokiej kadrze Górnika Łęczna, jednak nie wystąpił w żadnym spotkaniu Fortuna 1 ligi. Zawodnik w minionej rundzie grał w czwartoligowych rezerwach klubu z Lubelszczyzny, dla których zdobył dziewięć goli.
 
-Głównym czynnikiem, który zdecydował o tym, by dołączyć do Avii jest postać trenera Mierzejewskiego, który widzę, że ma na mnie pomysł. Chciałbym się tutaj rozwinąć i wierzę, że to wypożyczenie mi w tym pomoże. Grą w czwartej lidze udowodniłem, że jestem gotowy na wyzwanie w wyższej klasie rozgrywkowej - powiedział na łamach oficjalnej strony Jakub Cielebąk.
 
-Jest to bardzo ciekawy młody zawodnik. Był u nas na testach już pół roku temu. Wówczas chciał jeszcze dać sobie szansę, by przebić się do pierwszej drużyny Górnika. Miał dobrą rundą w rezerwach, gdzie wyróżniał się skutecznością i tym razem udało się nam go wypożyczyć. Jest wciąż młodzieżowcem, co bardzo nam pomoże. Szukaliśmy zawodnika poniżej 21. roku życia na pozycje ofensywne. Może grać zarówno na skrzydle, jak i na dziesiątce. Wierzę, że Kuba jest w stanie dać nam wiele jakości - stwierdził Łukasz Mierzejewski, opiekun trzecioligowca.
 

Jakub Cielebąk dołącza do Avii https://avia-swidnik.pl/pilka-nozna/wydarzenia/wypozyczenie-mlodziezowca/

Opublikowany przez Avia Świdnik Czwartek, 14 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij