2021-01-15 09:38:00

Bartosz Walków oraz Mateusz Wawrylak opuszczają WATKEM Koronę Rzeszów

Mateusz Wawrylak (na zdjęciu, z lewej) opuszcza WATKEM Koronę Rzeszów. (fot. Radosław Kuśmierz)
Mateusz Wawrylak (na zdjęciu, z lewej) opuszcza WATKEM Koronę Rzeszów. (fot. Radosław Kuśmierz)
Bartosz Walków oraz Mateusz Wawrylak nie będą grać w WATKEM Koronie Rzeszów. Obaj toczą rozmowy z nowymi klubami, co ciekawe Wawrylak sam poprosił o odejście.

WATKEM Korona Rzeszów ogłosiła, że z drużyną żegnają sie Bartosz Walków oraz Mateusz Wawrylak. Obaj gracze rozmawiają z nowymi klubami podobnie jak Paweł Dziedzic, o czym pisaliśmy już wcześniej. Co ciekawe Wawrylak sam poprosił włodarzy lidera 4 ligi o możliwość odejścia z klubu.
 
Walków trafił do ekipy z Załęża przed rozpoczęciem obecnego sezonu ze Stali Łańcut. Natomiast Wawrylak do Korony dołączył przed rundą wiosenna poprzedniego sezonu z Siarki Tarnobrzeg. Najprawdopodobniej 22-letni pomocnik karierę będzie kontynuował w drużynie z województwa świętokrzyskiego.

Czytaj także

Komentarze (3)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.