2021-01-15 19:21:00

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał E.Leclerc Moya Radomka Radom

Developres SkyRes Rzeszów pewnie pokonał E.Leclerc Moya Radomkę Radom (fot. Developres SkyRes Rzeszów)
Developres SkyRes Rzeszów bez większych problemów pokonał ekipę E.Leclerc Moya Radomki Radom. Podopieczne Stephana Antigi zgarnęli komplet oczek.

Developres SkyRes Rzeszów po ostatniej porażce chciał dziś wygrać za trzy. Początek pierwszego seta idealnie ułożył się dla popularnych "Rysic", które prowadziły już 7-0. E.Leclerc Moya Radomka Radom nie zamierzała tak tego i jednak zostawiać i ruszyła do odrabiania strat. Spotkanie zrobiło się bardzo ciekawe, jednak podpieczne Stephana Antigi trzymały rękę na wodzy.

Przewaga gospodyń zaczęła topnieć, aż w końcu ekipa z Mazowsza przegrywała zaledwie jednym oczkiem. Zespół znad Wisłoka nie zamierzał tak tego zostawiać, choć w końcówce zrobiło się nerwowo, bowiem Radomka wyrównała. Rzeszowianki jednak szybko odskoczyły i wygrały 25-21. Początek drugiego seta bardzo dobrze ułożył się dle Developresu.

Zespół Stephana Antigi wygrywał już 3-0, ale z czasem przyjezdne wyrównały. Ekipa z Rzeszowa robiła jednak swoje i kontrolowała przebieg wydarzeń na parkiecie. W końcówce drugiego seta zrobiło się nerwowo, a kibice oglądający transmisję nie mogli narzekać na nudę. Emocji nie brakowało, ale to ponownie Developres SkyRes Rzeszów był górą.

Popularne "Rysice" chciałby jak najszybciej zamknąć sprawę, by nie powtórzyła się sytuacja z Polic. Gospodynie dobrze się tego dnia prezentowały i ani na chwilę nie oddały prowadzenia. Radomianki próbowały nawiązać walkę z ekipą znad Wisłoka, jednak ta w końcówce włączyła piąty bieg i pewnie wygrała 25-17, a cały mecz 3-0.

Developres SkyRes Rzeszów - E.Leclerc Moya Radomka Radom 3-0 (25-21, 26-24, 25-17)