https://www.dikyspray.pl/


2021-01-16 09:20:00

Maciej Wojczuk został nowym zawodnikiem Podlasia Biała Podlaska! W przeszłości grał w Karpatach Krosno

Maciej Wojczuk został nowym zawodnikiem Podlasia Biała Podlaska (fot. Bogusław Szczurek)
Maciej Wojczuk został nowym zawodnikiem Podlasia Biała Podlaska (fot. Bogusław Szczurek)
Maciej Wojczuk został nowym zawodnikiem trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska. Napastnik w rundzie jesiennej występował w Orlętach Radzyń Podlaski.
 
Maciej Wojczuk został nowym zawodnkiem trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska, do którego wrócił po dwu i półrocznej przerwie. Napastnik w minionej rundzie występował w Orlętach Radzyń Podlaski. Zawodnik jesienią rozegrał 18 spotkań ligowych, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Ponadto na swoim koncie ma jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski.
 
Snajper wraca tym samym do Białej Podlaskiej, gdzie ostatnio występował w sezonie 2017/18. Zawodnik pierwsze kroki w piłkarskim rzemiośle stawiał w TOP 54 Biała Podlaska. Kolejnym klubem w jego karierze była Legia Warszawa, gdzie grał w juniorach oraz drugiej drużynie. Ponadto był także piłkarzem Motoru Lublin, Karpat Krosno, Pogoni Siedlce, Radomiaka Radom oraz Wisły Puławy.
 

Drodzy Kibice Maciej Wojczuk wraca do Podlasia! Długo wyczekiwany transfer został sfinalizowany! Maćka nie...

Opublikowany przez MKS Podlasie Biała Podlaska Piątek, 15 stycznia 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij