https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-16 13:56:00

Suzuki 1 Liga: Księżak Łowicz - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zagra dziś na wyjeździe z Księżakiem Łowicz (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zagra dziś na wyjeździe z Księżakiem Łowicz (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 18. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Księżakiem Łowicz a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Księżakiem Łowicz w meczu 18. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego z pewnością będą chcieli poprawić sobie humory po ostatniej porażce z Elektrobud-Investment ZB Pruszków. Jeśli chodzi zaś o zespół z województwa łódzkiego, to ten ma bardzo dobre nastroje. Łowiczanie bowiem ostatnio wygrali u siebie z Pogonią Prudnik
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij