https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-15 09:05:00

Rafał Surmiak, Maksymilian Tkocz oraz Kamil Palacz zostali nowymi zawodnikami Podhala Nowy Targ

Rafał Surmiak (na zdjęciu) zamienił Stal Stalowa Wola na Podhale Nowy Targ. (fot. Radek Kuśmierz)
Rafał Surmiak (na zdjęciu) zamienił Stal Stalowa Wola na Podhale Nowy Targ. (fot. Radek Kuśmierz)
Rafał Surmiak, Maksymilian Tkocz oraz Kamil Palacz w rundzie wiosennej będą reprezentować barwy Podhala Nowy Targ. To pierwsze trzy wzmocnienia trzecioligowca.
 
Podhale Nowy Targ rozpoczęło ofensywę transferową. Do ekipy prowadzonej przez Marcina Zubka dołączyli Rafał Surmiak, Maksymilian Tkocz oraz Kamil Palacz jak podaje Podhale Region. Cała trójka trenuje z trzecioligowcem od początku okresu przygotowawczego.
 
Najbardziej znany jest Rafał Surmiak. 24-latek do Podhala dołączył ze Stali Stalowa Wola, w której w obecnym sezonie wystąpił w 12 meczach ligowych oraz dwóch spotkaniach pucharowych. W swojej karierze reprezentował również barwy m.in. Garbarni Kraków, JKS-u Jarosław oraz Sokoła Sieniawa.
 
Pozostała dwójka to młodzieżowcy. 18-letni Tkocz to środkowy obrońca, został wypożyczony z Lecha II Poznań. Natomiast Palacz ma 20 lat i gra na pozycji napastnika. Podhale Nowy Targ wypożyczyło go z Sandecji Nowy Sącz.
 
Klub zapowiedział, że w najbliższych dniach ogłosi kolejnych zawodników, którzy będą grać w rundzie wiosennej w ekipie trzecioligowca. Natomiast Podhale opuszcza Grzegorz Misiura, który w przyszłej rundzie będzie grał w czwartoligowych Wierchach Rabka. Z kolei Daniel Wajsak jest testowany w drugoligowych Błękitnych Stargard.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Obserwator 2021-01-15 20:54:38 1 0

Surmiak to się nadaje haha

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij