https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-10-24 21:03:38

Przełamanie Rawlplug Sokoła Łańcut! Pokonali Dziki Warszawa

fot. archiwum
fot. archiwum
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego wrócili do Łańcuta i w końcu się przełamali. Żółto-czarni na własnym parkiecie ograli beniaminka z Warszawy.
  
Mecz Rawlplug Sokoła Łańcut z Dzikami Warsza długo nie układał się po myśli gospodarzy. Pierwszy raz grając w roli gospodarza, podopieczni Dariusza Kaszowskiego próbowali przejąć inicjatywę, jednak to beniaminek zaczął powiększać przewagę. Żółto-czarni starali się zmniejszyć stratę, jednak ta po pierwszej kwarcie wynosiła dziesięć oczek.
 
Druga część gry rozpoczęła się po myśli Sokoła, który zniwelował dystans do niemal zera. Ekipa z Warszawy widząc to, czym prędzej ruszyła do ataku i zaczęła ponownie zdobywać przewagę. Dziki na przerwę schodzili prowadząc 32-39. Miejscowi nie zamierzali tak tego zostawiać i po zmianie stron mocniej przycisnęli.
 
Zespół dowodzony przez Dariusza Kaszowskiego włączył piąty bieg i dość znacznie odskoczył drużynie beniaminka. W trzeciej odsłonie prym na parkiecie wiedli Filip Małgorzaciak oraz Michal Jankowski, a dobrze grą kierował Dawid Zaguła. Aktywny w ataku był zwłaszcza Jankowski, który w krótkim odstępie czasu trafił cztery trójki, a w całej trzeciej kwarcie uzyskał 14 punktów.
 
Ostatnia część gry była już w zasadzie formalnością. Przyjezdnych próbował poderwać Patryk Gospodarek, ale zwłaszcza w strefie podkoszowej rywale byli wyraźnie lepsi. W całym spotkaniu Rawlplug Sokół Łańcut zebrał o 14 piłek więcej, notując przy tym 16 zbiórek na atakowanej tablicy. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 93-86.
 
Rawlplug Sokół Łańcut - Dziki Warszawa 93-86 (15-25, 17-14, 34-17, 27-30)
 
Rawlplug Sokół Łańcut: Inglot, Zaguła 15, Fraś 10, Kulikowski 6, Karolak 0, Małgorzaciak 16, Jankowski 24, Klima 5, Pełka 10, Strzępek, Majka 4, Czerwonka 3
 
Dziki Warszawa: Krefft 12, Wojtyński 0, Piliszczuk 2, Marchoff 0, Kucharski 0, Tokarski 2, Nowerski, Pamuła 17, Zozuń 4, Gospodarek 27, Dębski 17, Koźluk 5
 
Sędziowie: Marek Czernek, Grzegorz Łata, Michał Cieśla
 
Komisarz: Jan Kuniec

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij